Війна рф проти України

Ракетний комплекс “Нептун” може отримати шасі компанії Tatra

Протикорабельний ракетний комплекс РК-360МЦ

Берегова версія протикорабельного комплексу РК-360МЦ “Нептун” може отримати колісну базу чеської компанії Tatra.

Про це повідомило інформаційне агентство “Оборонно-промисловий кур’єр” (ОПК) з посиланням на неназваного представника військового відомства України.

За його словами, таке рішення на стадії прийняття, та пов’язано із системними проблемами вітчизняного виробника – кременчуцької компанії “АвтоКрАЗ”.

Співрозмовник агентства наголосив, що для реалізації плану Міноборони щодо закупівлі одного дивізіону вітчизняних ракетних комплексів РК-360 МЦ «Нептун» потрібно 20 військових автомобілів.

Ракетний комплекс "Нептун" може отримати шасі компанії Tatra

Tatra Trucks a.s. залишилася єдиним виробником вантажівок в Чехії. Фірма є одним з визнаних розробників колісних військових транспортних засобів і пропонує чотири сімейства армійських вантажівок.

Так, у жовтні 2009 року фірма Tatra уклала угоду з американською фірмою Navistar Defense (військове відділення автомобілебудівної корпорації Navistar) про спільну розробку військових вантажівок і продажу їх на міжнародному ринку.

Воєнізовані версії важких повнопривідних комерційних вантажівок серії 158, відомих під торговою назвою Phoenix, з’явилися у виробничій програмі у 2012 році.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України