Папа Римський Франциск
Папа Римський Франциск

Папа Франциск закликав віруючих не дати перетворити церкву в бізнес

Папа Римський Франциск

Папа Римський Франциск відомий тим, що часто говорить те, що шокує всю Церкву і духовенство. На цей раз він напав на священнослужителів з приводу величезних сум, які вони вимагають за весілля, хрещення і перше причастя. На думку глави Церкви – смішно, що віруючі повинні платити за те, що є основою віри! – повідомляє Діловий Переяслав

Папа Римський засудив практику стягування грошей. Він сказав, що священнослужителі в церквах перетворилися в касирів в супермаркеті, які готові на все заради прибутку. Франциск нагадав, що основне завдання духовенства вести свою благовірну службу, а не збагачувати їх. Під час меси, він зауважив, що йому дуже гидко, що: «перед тим, як увійти до церкви, перше, що ми бачимо, список цін на послуги.»

Папа розповів про свій власний досвід перед тим, як він став священиком:

«Я знав закохану пару, яка хотіла вийти заміж, але священик став причиною їхніх проблем. Молодята хотіли провести нормальну весілля, проте священик сказав їм, що у них є всього двадцять хвилин. Причина очевидна – чим більше пар, тим більше прибуток. У підсумку, молодята заплатили йому за подвійний час. »

Франциск додав, що така практика – величезний гріх. І сказав, що: «є дві речі, які народ Божий не може пробачити: священика закоханого в гроші і священика, який погано поводиться з людьми.»

В закінчення своєї проповіді, Франциск закликав віруючих боротися проти такого роду практики і не дати перетворити церкву в бізнес … За його словами, «віра і спасіння душі безкоштовні», і ніхто не повинен підірвати це.

Мусимо визнати, що ці сильні слова, і, на нашу думку, близькі до істини. Розкажіть нам про свій досвід, чи зустрічали Ви подібне у Вашій церкві? Ми з нетерпінням чекаємо ваших коментарів!

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

One comment

  1. Avatar

    волк в овечьей шкуре

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh