Амінокислоти - користь і шкода
Амінокислоти - користь і шкода

Амінокислоти – користь і шкода

Амінокислоти – користь і шкода

Амінокислоти є органічними сполуками і є хімічної одиницею, яка утворює життєво важлива речовина, що входить до складу нашого організму – білок. Амінокислоти – основа так званого спортивного харчування. Вони призначені для більш інтенсивного функціонування і розвитку нашого організму. Але так чи корисні ці хімічні сполуки? Давайте розберемося.

Як відомо, наш організм складається з білка. Різні його форми беруть безпосередню участь у більшості процесів життєдіяльності. Різні гормони і ферменти, що також є білками, а отже і амінокислотами. Завдяки їм формуються практично всі органи в нашому тілі: м’язи, сухожилля, зв’язки, нігті, волосся і навіть кістки. По суті амінокислоти є основою (фундаментом) нашого організму. Тому перед купівлею препаратів рекомендуємо поцікавитися про продавця. Наприклад, інтернет-магазин Sport-Easy пропонує лише якісні препарати. На сторінках магазину ви можете прочитати про властивості  l-аргинин на sport-easy.com.ua. На сайті працює он-лайн консультація. Перед придбанням будь-яких препаратів рекомендуємо звернутися до вашого лікаря. В розділі сайту “Препараты  для роста мышц” вы можете переглянути пропозиції щодо препаратів, які допомагають при інтенсивних фізичних навантаженнях.

Розділяють два основних типи амінокислот: замінні і незамінні. Перші синтезуються в нашому організмі, другі – ми отримуємо з їжею. У чому ж користь амінокислот і в чому їх можлива шкоду?

Незамінні амінокислоти впливають на наш організм подібно вітамінів. Їх відсутність необхідної концентрації може призвести до серйозних хвороб. Амінокислоти сприяють процесу засвоєння вітамінів і мікроелементів. Ці хімічні сполуки виробляють антитіла, які фактично приходять на допомогу нашій імунній системі в період епідемій; ферменти для підтримки в організмі біохімічних реакцій; гемоглобін для доставки кисню клітинам організму; гормони – невід’ємну частину метаболічних процесів.

Проте надмірне споживання амінокислот, у так званому «синтетичному вигляді» чинить на наш організм прямо протилежну дію. При надмірному вживанні ці хімічні сполуки можуть викликати харчове отруєння і погіршення роботи серцево-судинної системи.

Застосування синтетичних амінокислот для накачування м’язів також не обіцяє нічого доброго в майбутньому. Так, ці хімічні сполуки сприяють швидкому нарощуванню м’язової маси. Однак ця маса також як і швидко наросла, може з такою ж швидкістю і піти. Закони природи ще ніхто не відміняв.

Загалом, варто відзначити, що амінокислоти, втім як і всі інші сполуки в природі, повинні потрапляти в наш організм природним шляхом – за допомогою здорового харчування та здорового способу життя. Вживання їх в іншій формі, особливо безконтрольне, може привести до дуже серйозних наслідків в майбутньому. Це дуже важливо розуміти.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

thirteen + four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh