Новини

Амінокислоти – користь і шкода

Амінокислоти - користь і шкода
Амінокислоти – користь і шкода

Амінокислоти є органічними сполуками і є хімічної одиницею, яка утворює життєво важлива речовина, що входить до складу нашого організму – білок. Амінокислоти – основа так званого спортивного харчування. Вони призначені для більш інтенсивного функціонування і розвитку нашого організму. Але так чи корисні ці хімічні сполуки? Давайте розберемося.

Як відомо, наш організм складається з білка. Різні його форми беруть безпосередню участь у більшості процесів життєдіяльності. Різні гормони і ферменти, що також є білками, а отже і амінокислотами. Завдяки їм формуються практично всі органи в нашому тілі: м’язи, сухожилля, зв’язки, нігті, волосся і навіть кістки. По суті амінокислоти є основою (фундаментом) нашого організму. Тому перед купівлею препаратів рекомендуємо поцікавитися про продавця. Наприклад, інтернет-магазин Sport-Easy пропонує лише якісні препарати. На сторінках магазину ви можете прочитати про властивості  l-аргинин на sport-easy.com.ua. На сайті працює он-лайн консультація. Перед придбанням будь-яких препаратів рекомендуємо звернутися до вашого лікаря. В розділі сайту “Препараты  для роста мышц” вы можете переглянути пропозиції щодо препаратів, які допомагають при інтенсивних фізичних навантаженнях.

Розділяють два основних типи амінокислот: замінні і незамінні. Перші синтезуються в нашому організмі, другі – ми отримуємо з їжею. У чому ж користь амінокислот і в чому їх можлива шкоду?

Незамінні амінокислоти впливають на наш організм подібно вітамінів. Їх відсутність необхідної концентрації може призвести до серйозних хвороб. Амінокислоти сприяють процесу засвоєння вітамінів і мікроелементів. Ці хімічні сполуки виробляють антитіла, які фактично приходять на допомогу нашій імунній системі в період епідемій; ферменти для підтримки в організмі біохімічних реакцій; гемоглобін для доставки кисню клітинам організму; гормони – невід’ємну частину метаболічних процесів.

Проте надмірне споживання амінокислот, у так званому «синтетичному вигляді» чинить на наш організм прямо протилежну дію. При надмірному вживанні ці хімічні сполуки можуть викликати харчове отруєння і погіршення роботи серцево-судинної системи.

Застосування синтетичних амінокислот для накачування м’язів також не обіцяє нічого доброго в майбутньому. Так, ці хімічні сполуки сприяють швидкому нарощуванню м’язової маси. Однак ця маса також як і швидко наросла, може з такою ж швидкістю і піти. Закони природи ще ніхто не відміняв.

Загалом, варто відзначити, що амінокислоти, втім як і всі інші сполуки в природі, повинні потрапляти в наш організм природним шляхом – за допомогою здорового харчування та здорового способу життя. Вживання їх в іншій формі, особливо безконтрольне, може привести до дуже серйозних наслідків в майбутньому. Це дуже важливо розуміти.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.