Авторські статтіДуховне

Папа Франциск зустрівся із врятованими з сексуального рабства жінками

Папа Римський Франциск зустрівся з двадцятьма жінками, які в минулому були змушені займатися проституцією.

Розмова відбулася в рамках «п’ятниць милосердя» в приміщенні громади імені Папи Йоана XXIII в Римі. На зустрічі був присутній голова громади Джованні Паоло Рамонда. Співрозмовниці понтифіка – уродженки Албанії, Італії, Нігерії, Румунії, Тунісу та України – свого часу стали жертвами фізичного насильства і в даний час живуть під охороною.

Спілкування Папи з ними стало черговим жестом понтифіка, спрямованим проти торгівлі людьми, яку він неодноразово викривав, називаючи «злочином проти людяності». Громада імені Йоана XXIII була заснована священиком Оресте Бенці і активно боролася проти сучасних форм рабства. Раніше у рамках «п’ятниць милосердя» Папа Бергольо відвідував притулок для престарілих і хворих та інші установи такого роду.

Нагадуємо, що відповідно до опублікованої в Брюсселі доповіді “Global Slavery Index 2016” в на даний момент в рабстві живуть 45,8 млн. чоловіків, жінок і дітей. Йдеться, зокрема, про примусову дитячу працю, примус до проституції, вербування дітей-солдатів, а також економічну експлуатацію.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України