Папа Франциск зустрівся із врятованими з сексуального рабства жінками

Папа Римський Франциск зустрівся з двадцятьма жінками, які в минулому були змушені займатися проституцією.

Розмова відбулася в рамках «п’ятниць милосердя» в приміщенні громади імені Папи Йоана XXIII в Римі. На зустрічі був присутній голова громади Джованні Паоло Рамонда. Співрозмовниці понтифіка – уродженки Албанії, Італії, Нігерії, Румунії, Тунісу та України – свого часу стали жертвами фізичного насильства і в даний час живуть під охороною.

Спілкування Папи з ними стало черговим жестом понтифіка, спрямованим проти торгівлі людьми, яку він неодноразово викривав, називаючи «злочином проти людяності». Громада імені Йоана XXIII була заснована священиком Оресте Бенці і активно боролася проти сучасних форм рабства. Раніше у рамках «п’ятниць милосердя» Папа Бергольо відвідував притулок для престарілих і хворих та інші установи такого роду.

Нагадуємо, що відповідно до опублікованої в Брюсселі доповіді “Global Slavery Index 2016” в на даний момент в рабстві живуть 45,8 млн. чоловіків, жінок і дітей. Йдеться, зокрема, про примусову дитячу працю, примус до проституції, вербування дітей-солдатів, а також економічну експлуатацію.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh