86-річна монахиня знялася в рекламі Nike. Відео

У свої 86 років Мадонна Бадер може плисти, їхати на велосипеді і бігти (іноді переходячи на крок) 16,5 годин, без перерви. Як? З Божою допомогою. Сестра Бадер – черниця з римо-католицької громади Спокана, штат Вашингтон (Spokane, Washington).

Нещодавно Nike випустила короткий фільм «Безмежна молодість», героїнею якого стала сестра Мадонна Бадер. Монахиня вже давно займається тріатлоном – видом спорту, який представляє собою гонку з плавального, велогоночного і бігового етапів. «Перші 45 перегонів не вбили мене», – жартує сестра Мадонна Бадер перед початком запливу. У підписі до ролика відзначається, що «у молодості немає вікових рамок»:

Відео: Nike
Мадонна Бадер народилася в 1930 році в Сент-Луїсі, штат Міссурі (St. Louis, Missouri), і в 23 роки прийшла в монастир. У 1970-му вона монастир покинула, приєднавшись до релігійної організації Sisters for Christian Community, що відноситься до Римо-Католицької Церкви.

Вперше дистанцію Ironman, яка часом не під силу навіть молодим людям, Мадонна завершила, коли їй було 52 роки, а зацікавилася вона тріатлоном за порадою священика, її духівника, який запевнив сестру, що це відмінний спосіб тренування розуму, тіла і духу.

Багато разів ставала найстаршою жінкою, яка фінішувала в супер-тріатлоні IronMan («Залізна людина»). Це один з найскладніших видів багатоборства, в якому учасники спочатку майже чотири кілометри пливуть, потім 180 кілометрів їдуть на велосипеді, а потім 42 кілометри біжать. Без зупинки, зі строгими обмеженнями по часу на кожному з етапів. У сестри Бадер є свій спосіб впоратися з такими навантаженнями. Поки інші учасники змагання борються за перемогу, вона молиться. Крутить педалі, пливе, біжить, і подумки складає хвалу Господу. І ще молиться за всіх знайомих, які попросили її про це.

За 30-річну кар’єру в екстремальному спорті Мадонна Бадер не раз отримувала травми. Одного разу, коли їй було 76, під час чергового тріатлону вона невдало впала з велосипеда (її підрізав хтось із учасників) і зламала руку. Лікар зробив рентген, наклав гіпс і прописав 10 тижнів повного спокою. «Я дуже хотіла взяти участь в ще одному змаганні, яке повинно було відбутися всього через 6 тижнів, – згадує Бадер. – Тому стала прислухатися до свого тіла, молилася, щоб скоріше видужати, багато ходила пішки і проводила якомога більше часу на сонці, щоб отримувати вітамін D».

Через 5 тижнів лікар з подивом розглядав свіжий рентгенівський знімок руки Мадонни Бадер. Перелом повністю зажив. У черниці залишався ще тиждень на відновлення спортивної форми та підготовку до змагань.

«Пам’ятайте: жоден лікар не знає ваше тіло так добре, як ви самі», – говорить сестра Бадер.

Сестра була учасницею Ironman 45 разів. Мадонна встановила рекорд, ставши найстаршою учасницею гонки.

Зрештою, після Ironman 2013 року вона вирішила припинити брати участь в змаганнях. Звичайно ж, про те, щоб завершити плавати, їздити на велосипеді і бігати, мови не йде, але робити це Мадонна буде вже без змагальної складової.

До свого віку, а сьогодні Мадонні Бадер 86 років, вона ставиться з християнською смиренністю – старіння лише наближає її до зустрічі з Творцем. Звідки ж беруться сили у цієї 86-річної жінки, яка долає дистанції, непосильні здоровим молодим людям? Мадонна запевняє, що вона черпає їх в своїй вірі в Бога. Втім, без серйозних тренувань також не обходиться, і тільки сама Баден знає, скільки сил і праці вкладено в кожну її перемогу крім однієї лише небесної допомоги.

Як би не було, вона офіційно є сьогодні найстаршою жінкою, яка завершила Ironman Triathlon.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh