Політика

Фракція «Слуги народу» сьогодні на своєму засіданні спільно із Зеленським так і не прийняла рішення про вихід Дубінського

Саме Дубінський відмовився виходити самостійно

Про це повідомив Андрій Смолій. Зеленський в повному шпагаті. Не здатний керувати ні країною, ні своєю монобільшістю, а отже віднисини з США та адміністрацією Байдена летять в прірву.

Що там, Зелеський хотів поговорити з Байденом? На інавгурацію? Чи хоча б телефонний дзвінок? Не буде цього поки відверто зашкварені особи Коломойського будуть займати чільні посади в партії президента. Розумієте, чим це взагалі загрожує Україні?

Зеленський привів в парламент людей, котрі камінь за каменем руйнують наші міжнародні відносини, знищують Україну зсередини, множать на нуль всі наші успіхи. Тепер він сам не здатен навести лад навіть у себе. Кому це вигідно? Та таким як Деркач, Медведчук, той же Путін. Які ж вони задоволені з відвертої недолугості тих хто сьогодні керує державою. Вони, п’ята колона Кремля, потирають руки і чекають коли все кінцево завалиться.

Зеленський думав що він прийде і стане «найвеличнішим лідером сучасності», а завершиться це все дуже погано для всіх. Для України. Для народу. А Зеленський вже зробив свій вибір…

 

Фракція «Слуги народу» сьогодні на своєму засіданні спільно із Зеленським так і не прийняла рішення про вихід…

Опубліковано Андрієм Смолієм Понеділок, 25 січня 2021 р.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України