Новини

Де взяти кредит онлайн на карту в Україні в 2021 році?

Онлайн-кредитування: швидкий і зручний спосіб отримати фінансову підтримку для вирішення раптово виниклих труднощів. Раніше отримання позики було трудомістким процесом, який займав багато часу. Позичальнику доводилося йти до відділення кредитної організації, нести з собою всі документи і сидіти в черзі. Але на сьогоднішній день взяти кредит онлайн на карту можна протягом 30 хвилин, не виходячи з дому.

Хто може взяти онлайн кредит?

Онлайн кредити на карту в Україні видають в банках і небанківських організаціях. Основні вимоги до позичальника для отримання позики в МФО:

 • Від 18 років;
 • Громадянство (України);
 • Наявність паспорта та ІПН (або їх фото для введення даних в заявці);
 • Відсутність прострочених заборгованостей;
 • Довідка про доходи.

Це загальні вимоги, і вони відрізняються в залежності від обраної фінансової організації. Наприклад, банківські установи не видадуть позику клієнтові з поганою кредитною історією, без довідки про доходи або інших підтверджуючих платоспроможність документів.

Більш лояльно до кредитування відносяться мікрофінансові організації (МФО). Такі компанії можуть видати миттєвий онлайн кредит на карту клієнта, який оформив заявку на сайті. Зазвичай така операція займає не більше години.

Як отримати онлайн кредит на карту: подача заявки

Так як мікрофінансові організації видають швидкий онлайн кредит на карту, вони намагаються зробити подачу заявки максимально простою і зрозумілою. Щоб подати заявку клієнт вибирає компанію з відповідними умовами, це можна зробити через сервіс підбору кредиту. Подача заявки йде через сайт компанії, в ході її заповнення рекомендується уважно ознайомитися з кредитним договором. При заповненні заявки слід:

 • Вказувати правильну особисту інформацію та банківські дані;
 • Додати особистий номер мобільного телефону та адресу електронної пошти;
 • Додати особисту активну банківську карту, для зарахування коштів.

Для отримання позики підійдуть будь-які банківські карти, за винятком карт для соціальних виплат. Наприклад, можна отримати гроші на картку ПриватБанку або іншого українського банку.

На яку суму можна розраховувати?

Сума позики залежить від обраної кредитної організації. У банку позичальник може оформити кредит на сотні тисяч гривень, але для цього у нього повинна бути гарна кредитна історія, зібраний пакет документів, що підтверджують його особу та платоспроможність і наявність ліквідного майна.

МФО розраховані на видачу мікропозик швидко і без відмови, тому видають невеликі суми на короткий термін, з низькими вимогами до позичальника. В основному це кредити «до зарплати» на кілька тисяч гривень. Відсоткова ставка в мікрофінансових організаціях нараховується щодня і починається від мінімальної в 0,01%. До таких компаній відносяться Mycredit, Moneyveo, «Швидко Гроші», «Кредіт7» і ряд інших популярних фінансових організацій.

Заявка відразу в усі МФО: чому це вигідно?

Використовуючи сервіс пошуку кредитів, позичальник може вказати, що цікавлять його параметри:

 • Суму;
 • Термін позики;
 • Процентну ставку;
 • Інші умови.

Вказавши ці дані, сервіс видасть по ним всі існуючі пропозиції. Залишається тільки відправити заявки в усі обрані компанії, щоб гарантувати схвалення позики в одній з них.

Також можна скористатися послугою «Одна заявка в усі МФО», щоб один раз заповнити онлайн-форму на мікропозику і розіслати її в кілька організацій. Через 20-30 хвилин позичальник отримає звіт із зазначенням компаній, готових видати йому потрібну суму.

Висновки

В Україні кожна людина може взяти кредит онлайн на карту, незалежно від соціального статусу і наявності офіційного працевлаштування. Банки видають онлайн-позики тільки клієнтам з гарною кредитною історією і підтверджують платоспроможність документами. Тоді як мікропозику «до зарплати» для закриття термінових фінансових питань можна оформити в мікрофінансовій організації за 15-30 хвилин онлайн.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України