Авторські статтіТехно

Фотопринтер для смартфонів випустить Xiaomi

Китайський виробник незабаром представити на ринок спеціальний принтер, за допомогою якого роздруковувати фотографії можна буде безпосередньо зі смартфона.

Повні характеристики пристрою Xiaomi поки не розкривають. Відомо, що пристрій отримає назву Mijia Photo Printer. Взаємодіяти з телефоном він буде за допомогою мережі wi-fi. Буде можливість підключитися по bluetooth, поки також не відомо.

Діагональ одержуваних фотографій складі шість дюймів. Крім смартфона роздруковувати фото можна буде і з ноутбуків, і з планшетів.

Дизайн пристрою виконаний в характерному для всієї техніки Xiaomi мінімалістичному стилі. У загальній видимості доступна тільки кнопка включення/виключення і кілька світлових індикаторів.

Презентація пристрою запланована на 19 грудня цього року. Орієнтовна вартість такого принтера складі близько $80.

Також в 2019 році очікується початок продажів першого смартфона Xiaomi з гнучким екраном. Попередня назва гаджета – Xiaomi Mi Flex. Діагональ основного екрану смартфона складі трохи більше 6 дюймів, а в складеному стані буде доступний екран набагато меншого розміру, на якому буде відображатися сама необхідна інформація.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України