Авторські статті

Маніпуляція Кремля провалилася – на Софіївську площу не звозили бюджетників, – блогер

Псевдопатріоти скаржаться з приводу бюджетників, яких звезли на Софіївську площу імітувати народну підтримку Об’єднавчого собору. Мовляв, від’єднання церкви від Москви – це безумовно добре, але не можна починати велику справу з брехні. Про це у своєму блозі пише телеведуча, блогер Лариса Волошина.

Вона зазначає, що подивилася пряму трансляцію з Софіївської площі. Людей багато. Ченці, священики, чоловіки, жінки в роках з світлими очима і зацікавленими. Виникає питання: кого тут завезли, немає серед присутніх тих, кого звикли називати бюджетниками? У людей, яких змушують стояти на морозі, не буває таких осіб. Виходить, що Росія і її вірні провокатори намагаються знецінити ту підтримку, яку українці віддають ідеї створення власної церкви.

Лариса Волошина підкреслює, що це не Україна починає з брехні. На боці України якраз правда, історія і воля народу. Це Російська імперія брехнею закінчує. Блогер підкреслює, що не потрібно вірити провокаторам. Сьогодні ми є учасниками історичної події. Разом з нами моляться всі покоління українських державників і борців за незалежність.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України