Авторські статті

В Брюсселі даремно сподіваються, що Росія оцінить відсутність посилення санкцій – Портников

Європейський Союз прийняв рішення про продовження антиросійських санкцій, однак там не стали їх посилювати навіть незважаючи на агресивні дії Москви в Керченській протоці, щоб Кремль оцінив відсутність обмежувальних заходів і виявивши розсудливість. Проте в Брюсселі абсолютно даремно сподіваються, що Росія оцінить відсутність посилення санкцій. Як передає replyua.net про це у своїй статті для одного з інтернет-ресурсів написавши український журналіст Віталій Портніков. Він вважає, що Росія змусить європейців реагувати жорсткіше на її дії — навіть якщо їм цього і не хочеться.

«У Москві будуть сприймати продовження санкцій як ворожу дію, а ті, що їх не посилили, навіть не помітять. І ніякого розсудливості не виявлять. І ніякої деескалації не буде», — зазначив публіцист.

Як відомо, у 2014 році ряд західних держав ввели санкції проти Росії через агресії проти України. Через деякий час країни Заходу і продовжували обмежувальні заходи. На початку серпня 2018-го США ввели проти РФ «драконівські санкції», почав діяти перший пакет.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України