Авторські статті

Фото лікарні в Рубіжному, яке контролює Бойко, більше схоже на кадри з фільму жахів

У мережу потрапили фото адміністративного корпусу міської лікарні в Рубіжному Луганської області. Неофіційним господарем це міста є нардеп «ОПЗЖ» Юрій Бойко. У Рубіжному він контролює містоутворююче підприємство – завод «Зоря». Про це у своєму блозі розповідає донецький журналіст і блогер Денис Казанський.

Журналіст розповідає, на знаменитих «вишка Бойка», які були закуплені за завищеними цінами, коли Юрій Бойко був міністром енергетики, а його партнер Євген Бакулін – главою «Нафтогазу», вкрали близько 200 млн доларів. Цих грошей вистачило б не тільки на ремонт лікарні у Рубіжному, альо и на будівництво нового сучасного госпіталю з нуля. Але крадіжка величезної суми так і зійшла злочинцям з рук. Бакулін втік у Росію, Бойко взагалі спокійно собі працює в парламенті, бере участь у виборах має досить високий рейтинг. Люди, яких він пограбував, з нез’ясовних причин продовжують за нього голосувати за всієї очевидності корупційної схеми.

Фото больницы в Рубежном, которое контролирует Бойко, больше похожи на кадры из фильма ужасов

 

Фото больницы в Рубежном, которое контролирует Бойко, больше похожи на кадры из фильма ужасов

 

Фото больницы в Рубежном, которое контролирует Бойко, больше похожи на кадры из фильма ужасов

Казанський підкреслює, звичайно, така ситуація не тільки в Рубіжному. Свій Бойко є в кожному українському регіоні, і того лікарні в провінції майже скрізь виглядають однаково. Можливо, нинішня епідемія китайського вірусу, перед якою опинилися рівні всі – і багаті, і бідні – змусить нарешті громадян замислитися і побачити очевидну зв’язок між безмежною корупцією і шлюбом апаратів ШВЛ у лікарнях. Абстрактні мільйони, присвоєні якимось чиновником, тепер виллються в загибель цілком конкретних людей.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України