Новини з Австрії

Коронавірус в Австрії: 5 790 випадків, 11% з них госпіталізовані, хвилювання мешканців Леобена з приводу розміщення в них нових біженців

На вечір середи в Австрії було зафіксовано 5 790 випадків захворювання коронавірусом, 38 (за іншими даними 42) з них вже закінчилися смертю. Більшість загиблих у Відні.

Позитивним моментом є те, що 89% хворих в Австрії мають легкий од форму захворювання. Вони знаходяться на лікуванні вдома. 9,75 відсотка потребують лікування в лікарні. Це 542 заражених австрійця. Однак число важко хворих людей швидко збільшується: 1,6 відсотка з них, тобто 89 пацієнтів, зараз потребують інтенсивної терапії. Зовсім недавно їх було всього 14. Збільшення можливо пов’язано з тим, що федеральні землі тепер самі звітують безпосередньо на статистичному порталі міністерства.

Хвилювання серед населення Верхній Штирії: Леобен повинен прийняти 150 нових біженців. Приймальний центр Трайскірхен (Баден) в даний час не може приймати біженців з-за позитивних випадків корони серед розміщених там. Тому очікується, що в найближчі кілька днів близько 150 нових біженців будуть доставлені в цей штририйский місто і розмістяться в приміщенні непрацюючого будівельного магазину. Місцеві жителі дуже стурбовані цим фактом і відкрито висловлюють обурення. Очільник міста закликав федеральна влада жорстко забезпечити перебування біженців строго в передбаченому місці в режимі комендантської години.

Обман про коронавірусі може закінчитися тюремним строком до трьох років. Саме це термін загрожує молодому вінця, який збрехав своєму лікарю і, можливо, заразивши його. Вінець прийшов до лікаря-пульманологу з гарячкою, кашлем та задишкою, але при цьому пацієнт кілька разів заявивши, що у нього негативний результат на коронавірус. При подальшому обстеженні підозра підтвердилася — чоловік збрехав про свій нібито негативному тесті, щоб призначити зустріч. Незабаром після цього у самого доктора з’єднання явилися симптоми хвороби. В даний час молодий чоловік очікує судового розгляду за підозрою в поширенні інфекційної, що підлягає реєстрації хвороби. Якщо брехня була навмисною, то йому загрожує термін до трьох років, з необережності, — до одного року у в язниці. Крім того, якщо доктор подасть в суд на відшкодування витрат на лікування і упущену вигоду, то буде ще і грошовий штраф.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України