Авторські статті

Блогер: Супрун не раз довела свою ефективність, як антикризовий менеджер, тому повинна повернутися в МОЗ

Популярний український блогер Карл Волох у своєму блозі пише про те, що він належить до тих людей, які терпіти не можу нашу національну манеру закохуватися у політиків і оголошувати конкретних людей єдиною надією на порятунок нації. Але це в нормальній ситуації, а зараз ми маємо справу з кризою, та ще й дуже неординарною.

Блогер пише, враховуючи ситуацію, що склалася, на перше місце серед невідкладних антиепідиміологичесних заходів він б сьогодні поставив призначення на посаду міністра МОЗ Уляни Супрун. Причина проста: у свою попередню каденцію їй вдалися деякі речі, які раніше здавалися нереальними в принципі. Тобто, її здібності, як антикризового менеджера, є доведеними. До того ж, вона має готову згуртовану ефективну команду. Звичайно, вважати це достатньою умовою успішного подолання кризи не можна. Але необхідною – точно.

За словами блогера, звичайно ж, в країні є ще група людей, здатних до набагато більш ефективного керівництва країною, ніж нинішній уряд, але політичні реалії разом з ментальними особливостями глави країни не дозволяють сподіватися, що він буде керуватися державним інтересом, а не хворобливими комплексами. Але навіть за цих умов призначення Супрун заради подолання кризи і продовження трансформації системи охорони здоров’я – абсолютно правильний крок.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України