Блогер: Супрун не раз довела свою ефективність, як антикризовий менеджер, тому повинна повернутися в МОЗ

Популярний український блогер Карл Волох у своєму блозі пише про те, що він належить до тих людей, які терпіти не можу нашу національну манеру закохуватися у політиків і оголошувати конкретних людей єдиною надією на порятунок нації. Але це в нормальній ситуації, а зараз ми маємо справу з кризою, та ще й дуже неординарною.

Блогер пише, враховуючи ситуацію, що склалася, на перше місце серед невідкладних антиепідиміологичесних заходів він б сьогодні поставив призначення на посаду міністра МОЗ Уляни Супрун. Причина проста: у свою попередню каденцію їй вдалися деякі речі, які раніше здавалися нереальними в принципі. Тобто, її здібності, як антикризового менеджера, є доведеними. До того ж, вона має готову згуртовану ефективну команду. Звичайно, вважати це достатньою умовою успішного подолання кризи не можна. Але необхідною – точно.

За словами блогера, звичайно ж, в країні є ще група людей, здатних до набагато більш ефективного керівництва країною, ніж нинішній уряд, але політичні реалії разом з ментальними особливостями глави країни не дозволяють сподіватися, що він буде керуватися державним інтересом, а не хворобливими комплексами. Але навіть за цих умов призначення Супрун заради подолання кризи і продовження трансформації системи охорони здоров’я – абсолютно правильний крок.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh