Прага тестує нове інформаційне позначення зупинки

Фото: www.praha.eu, на фотографії Мер Праги, Зденек Гржіб і заступник Мера з питань транспортної політики, Адам Шейнхерр.

З 30 вересня на трамвайній зупинці Площа Палацкого (чеськ. Palackého náměstí) де кожен зможе оцінити роботу дизайнерів студії Olgoj Chorchoj. Саме там встановлена ​​нова інформаційна панель. Нововведення додасть зупинкам громадського транспорту в Празі більш гідний вигляд і в той же час пасажири зможуть отримувати більше транспортної інформації, наприклад, час відправлення найближчих маршрутів. Тестування нової інформаційної моделі буде тривати близько півроку.

«До громадського транспорту безумовно відносяться будь-які транспортні позначення, в тому числі зони зупинок, де люди очікують міський транспорт. Мобільний інформування пасажирів на зупинках громадського транспорту довгий час ігнорувалося, однак, я вважаю, це важливим елементом. Дуже важливо, щоб крім практичних вимог в зоні зупинок, застосовувалися і використовувалися сучасні цифрові технології, які, наприклад покажуть поточний час прибуття маршрутів і карту міста в районі зупинки.

Також нова інформаційна система повинна добре вписуватися в міський ландшафт і відповідати вже обраному дизайну зупинки. Ми завжди повинні думати про те, щоб результат виглядав красивим і статл помічником для жителів Праги при користуванні міським транспортом », – поділився своєю думкою про новинку Адам Шейнхерр, заступник мера Праги з питань транспортної політики.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 + three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh