Українці в Чехії

Прага тестує нове інформаційне позначення зупинки

Фото: www.praha.eu, на фотографії Мер Праги, Зденек Гржіб і заступник Мера з питань транспортної політики, Адам Шейнхерр.

З 30 вересня на трамвайній зупинці Площа Палацкого (чеськ. Palackého náměstí) де кожен зможе оцінити роботу дизайнерів студії Olgoj Chorchoj. Саме там встановлена ​​нова інформаційна панель. Нововведення додасть зупинкам громадського транспорту в Празі більш гідний вигляд і в той же час пасажири зможуть отримувати більше транспортної інформації, наприклад, час відправлення найближчих маршрутів. Тестування нової інформаційної моделі буде тривати близько півроку.

«До громадського транспорту безумовно відносяться будь-які транспортні позначення, в тому числі зони зупинок, де люди очікують міський транспорт. Мобільний інформування пасажирів на зупинках громадського транспорту довгий час ігнорувалося, однак, я вважаю, це важливим елементом. Дуже важливо, щоб крім практичних вимог в зоні зупинок, застосовувалися і використовувалися сучасні цифрові технології, які, наприклад покажуть поточний час прибуття маршрутів і карту міста в районі зупинки.

Також нова інформаційна система повинна добре вписуватися в міський ландшафт і відповідати вже обраному дизайну зупинки. Ми завжди повинні думати про те, щоб результат виглядав красивим і статл помічником для жителів Праги при користуванні міським транспортом », – поділився своєю думкою про новинку Адам Шейнхерр, заступник мера Праги з питань транспортної політики.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України