Автоновини

Флагманський Lexus, несхожий на інших: тест Lexus LS

В новому флагмані марки не залишилося взагалі нічого від колишньої моделі. Які цілі переслідували японці і домоглися свого?

Впоратися з S-класом «Мерседеса» в Росії не по зубах навіть «сімці» BMW — в основному, з міркувань менталітету. Але досить одного погляду на новий Lexus LS, щоб зрозуміти — це що завгодно, тільки не спроба догодити консервативним покупцям бізнес-лімузинів. Перенісши на представницький седан LS зухвалий дизайн купе LC, Lexus розраховують отримати нову аудиторію — більш молоду, ніж раніше. І це може спрацювати.

Відрізнятися від усіх

Уявімо, яким міг бі буті LS, стань він еволюцією минулої моделі. Швидше за все, ще одним «Дженезисом», тільки з величезною ґратами. Велетенський «гриль» є і так, але він не домінує в образі. Подивіться хоча б на силует — це скоріше панамероподобный фастбек, ніж класика трехобъемности. Погляньте на бокові «оперні» віконця в задніх стійках даху, на L-образні елементи всередині передньої і задньої оптики, на Х-подібний рельєф кришки багажника, отзеркаливающий «котушку» радіаторної решітки.

Флагманский Lexus, непохожий на остальных: тест Lexus LS

Новий LS самобутній — його не сплутати ні з ним, ні з конкурентами. Порівняно з минулим кузов став довшим, нижче й ширше. Колісна база більше, ніж у минулому «лонговой» версії, а короткобазной модифікації тепер не передбачено зовсім. Разблокирую двері, і «пневма» миттєво піднімає кузов на 30 мм. Сідати зручно (звичайно, я першим ділом — назад); зручно і сидіти. Регулювань правого заднього крісла достатня, щоб прилягти, а запасу простору в ногах — щоб навіть витягнутися. Сидіння гріє, охолоджує, обволікає і масажує — релаксувати дуже приємно, а стильне підсвічування, чудова «шумка» і хайенд-музика посилюють відчуженість від зовнішнього світу.

Комфорт і затишок

За акустичний комфорт відповідають у тому числі 19 – і 20-дюймові колісні диски, всередині яких по ободу йде спеціальна порожнину, гасящая шум від шин (крім коліс F-Sport). А за акустичне насолоду — опціональна акустика Mark Levinson з 23 динаміками і дійсно об’єднання ємним звуком (ну кому потрібен базовий 12-колоночный Pioneer?) Класно працює клімат, який тут величають аж клімат-консьєржем: для оцінки обстановки і передбачення погодних очікувань пасажирів в салоні використовуються 13 ІЧ-датчиків.

Флагманский Lexus, непохожий на остальных: тест Lexus LS

Всередині приємно не тільки тілу і юшку, але і оці. Колірних схем інтер’єру єру цілих 9 плюс ще 3 для модифікацій F-Sport, і світлі варіанти виглядають набагато багатше. Причому «топова» шкіра — це результат відбору на 1% кращих шкур з наданого постачальниками сировини. Але ще цікавіше обирати тверді панелі обробки. Всього 10 різних варіантів, в числі яких контрастне дерево, виконане з застосуванням лазерного різання, багатошаровий шпон, дерев’яна яна мозаїка, гравірований метал або візерункове скло. Поєднання інтер’єрних варіацій з розмаїттям кольорів кузова дає можливість зібрати “під себе” як лютий кітч для зйомок рэперских кліпів, так і стриманий варіант для бізнесу або корпоративного «фліту».

Флагманский Lexus, непохожий на остальных: тест Lexus LSФлагманский Lexus, непохожий на остальных: тест Lexus LSФлагманский Lexus, непохожий на остальных: тест Lexus LSФлагманский Lexus, непохожий на остальных: тест Lexus LSФлагманский Lexus, непохожий на остальных: тест Lexus LSФлагманский Lexus, непохожий на остальных: тест Lexus LS

А що ж місце водія? З ергономікою повний порядок, за винятком нюансу: спереду немає… полічкі для телефону. Мовляв, в дорозі він все одне не потрібен в руках. Альо чі варто дивуватися подібному лицемірству в пору, коли безалкогольне пиво стає офіційним напоєм бігових марафонів? Замість такої турботи про безпеку краще б нікого бездротову зарядку, яка є навіть у Camry. Втім, по всьому салону розкидано безліч портів і розеток, так що просто не забудьте дроти.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України