Техно

З’явилося відео з космонавтами СРСР, що побували на Місяці до американців

У Мережі розмістили відеоролик, назв The Unknown, з надсекретним дорученням СРСР по дебаркации космонавтів на Місяць, що відбулася до польоту «Аполлона-11» США. Виходить, що вони першими висадилися на супутник Землі.

Зі слів автора, який виклав сюжет, ці космонавти не вижили, з цієї причини і відомості про їх висадку на Місяці багато років ретельно приховувалися. За офіційними відомостями, що Ніл Армстронг і Базз Олдрін перші висадилися на Місяць 20 липня 1969 року. Проте канал The Unknown стверджує, що астронавти США, перебуваючи там, побачили сліди перебування там космонавтів СРСР, але приховали ці відомості, щоб бути першими.

Також уточнюється, що в архіві РФ знайдена зйомка секретного нічного ракетного пуску, з допомогою якого у відкритий космічний простір був виведений місячний модуль з космонавтами СРСР на борту.

Ще один ролик з тім, як радянські космонавти висадилися на Місяць і встановили там прапор СРСР, астронавти NASA знайшли на місці загибелі перших підкорювачів супутника Землі. На відео голос, імовірно Ніла Армстронга, повідомляє, що радянські космонавти були першими, але від них залишилися одні уламки космічного апарату, прапор СРСР на Місяці і фільм.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України