Авторські статтіТехно

Fiat тестує новий бюджетний хетчбек

Фотошпигунам вдалося сфотографувати нову модель хетчбека від автомобільного концерну Fiat. Помітити вдалося під час тестування прототипу з внутризаводским ім’я ям Х6Н.

Випуск нової моделі намічається на 2017 рік, і швидше за все, стане виробником Бразилія. Наголошується, що зараз ведуться переговори щодо запуску техніки на бразильських конвеєрах. Зроблені фото були передані місцевім журналу для цінителів авто. Експерти, у свою чергу, не упустили можливість порівняти прототип з попереднім поколінням автомобілів. В результаті стало ясно, що у майбутньої новинки буде та ж сама архітектура, що і у седана Х6Ѕ. Відзначається, що хетчбек і седан працюють підлогу управлінням ідентичних силових агрегатів, але з різним обсягом. У Х6Н буде двигун на 1,3 літра, а в його аналога – на 1,8.

Також під капотом можна буде виявити 5-швидкісну механічну коробку передач і 6-ти ступінчастий «автомат». Фахівці стверджують, що стануть випускатися ще модифікації з турбованим двигуном об’ємом 1,3 літра. Представники компанії нічого не повідомляють про продажі автомобіля на території Європи. На даний момент відомо лише те, що обидві моделі будуть розраховані на аудиторію Південної Америки.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України