Авторські статтіТехно

Вчені: Сучасна молодь боїться дорослішати

Нещодавнє дослідження фахівців Міжнародного товариства вивчення поведінкового розвитку (IJBD) дало зрозуміти, що сучасні студенти дуже сильно сконцентровані на дорослішання. У дослідженні задіяли близько сотні учнів двох американських вищих навчальних закладів.

 провели опитування між студентами чоловічої і жіночої статі, а також тих, кому було за 20 років в 1982, 1992, 2001, 2002, 2003, 2009 і 2012 роках. Учасникам опитування було необхідно розповісти про страх дорослішання, а також підтвердити або спростувати твердження, як «я хочу повернутися в дитинство» і «я щасливий, що я не маленький». Фахівці зробили висновок, що опитані більше бояться стати дорослими, ніж їхні старші товариші. Виявляється, для молоді доросле життя асоціюється з проблемами. На такий світогляд впливає економічна ситуація, вартість на житло та інші фактори.

На завершення експерименту, сучасні дорослі не бажають відкривати наступну сторінку свого життя. Вчені думають, що слід нагадувати молоді, що дорослішання – це мудрість, досвід і успіх.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України