Вчені: Сучасна молодь боїться дорослішати

Нещодавнє дослідження фахівців Міжнародного товариства вивчення поведінкового розвитку (IJBD) дало зрозуміти, що сучасні студенти дуже сильно сконцентровані на дорослішання. У дослідженні задіяли близько сотні учнів двох американських вищих навчальних закладів.

 провели опитування між студентами чоловічої і жіночої статі, а також тих, кому було за 20 років в 1982, 1992, 2001, 2002, 2003, 2009 і 2012 роках. Учасникам опитування було необхідно розповісти про страх дорослішання, а також підтвердити або спростувати твердження, як «я хочу повернутися в дитинство» і «я щасливий, що я не маленький». Фахівці зробили висновок, що опитані більше бояться стати дорослими, ніж їхні старші товариші. Виявляється, для молоді доросле життя асоціюється з проблемами. На такий світогляд впливає економічна ситуація, вартість на житло та інші фактори.

На завершення експерименту, сучасні дорослі не бажають відкривати наступну сторінку свого життя. Вчені думають, що слід нагадувати молоді, що дорослішання – це мудрість, досвід і успіх.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eighteen − eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh