Новини

Мир у Сирії можливий! Відеозвернення Папи Франциска

Карітас Інтернаціоналіс – всесвітня католицька доброчинна організація, проводить кампанію: «Сирія: мир можливий». Підтримуючи цю ініціативу, у вівторок 5 липня 2016 року Папа Франциск звернувся з відеопосланням,

закликаючи уряди шукати політичну розв’язку війни в Сирії в рамках кампанії, яку проводить Карітас.

«Прагну звернутись до всіх віруючих і до тих, які разом із Карітас взаємодіють у справі побудови справедливого суспільства. В той час, коли народ страждає, неймовірні суми грошей витрачаються на поставку зброї воюючим сторонам.  Деякі з країн-постачальників цієї зброї, належать до числа тих, що говорять про мир. – сказав Папа Франциск у відеозверненні. – Всі повинні визнати, що не існує військового вирішення для Сирії, але тільки політичне. Тому міжнародне співтовариство повинне підтримати мирні переговори, спрямовані на створення уряду національної єдності».

Його Святість звертається до всіх, дорослих і молоді, закликаючи з ентузіазмом переживати Рік Милосердя, щоб перемогти байдужість і з переконливістю звіщати, що мир у Сирії є можливий!

Папа цитує уривок з книги пророка Єремії, запрошуючи втілити в життя це Боже слово: «Я свідомий моїх щодо вас задумів, – слово Господнє, – задумів щастя, а не лиха, щоб забезпечити вам надійне майбуття» (Єр 29,11).

Папа Франциск запрошує молитись за мир у Сирії та за сирійський народ, проводячи молитовні чування, сприяючи інформаційним кампаніям в парафіях, церковних рухах та спільнотах, щоб поширити послання миру, єдності й надії.

Закликаючи до діяльної підтримки, Святіший Отець окремо запрошує звернутись до тих, що беруть участь у мирних переговорах, щоб вони серйозно поставились до цих угод і зобов’язалися полегшити доступ до гуманітарної допомоги.

«На всіх рівнях об’єднаймо наші зусилля, щоб вчинити можливим мир в улюбленій Сирії. Це буде величним прикладом милосердя й любові, пережитим задля добра всієї міжнародної спільноти!» – сказав на закінчення Папа Франциск.

Надання допомоги сирійському народові, що переносить великі страждання внаслідок п’ятирічної війни, – це найбільша операція з надання допомоги, яку проводить Карітас Інтернаціоналіс, забезпечуючи харчі, надаючи медичну допомогу, дбаючи про предмети першої необхідності, освіту, житло, психологічну допомогу, захист і засоби до існування як у Сирії, так і в країнах, що приймають біженців. Минулого, 2015 року, допомогу від Карітас отримали 1,3 мільйони сирійців.

Президент Карітас Інтернаціоналіс кардинал Луїс Антоніо Таґле, що зустрічався з сирійськими біженцями в Лівані і Греції, сказав: «Це не просто цифри – це людські істоти. Ми повинні дати їм надію, гідність і мир. Необхідно розпочати всесвітній рух за мир. Від імені постраждалих від цього конфлікту, закликаємо всіх сприяти мирові в Сирії».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України