Авторські статті

Европейський інвестиційний банк готовий активно співпрацювати з новим українським урядом у царині АПК

Міністр аграрної політики та продовольства України Ігор Швайка провів зустріч із представниками Европейського інвестиційного банку, на якій обговорив напрямки майбутньої співпраці між сторонами.

Европейський інвестиційний банк, для якого Україна є найбільшим отримувачем допомоги, засвідчив свій намір надалі активно працювати з новим українським урядом та розробляти нові напрямки співпраці. Проєкти, над якими вже працює ЕІБ, стосуються державної інфраструктури, самоврядування, енергетики та підтримки малих та середніх підприємств. Зважаючи на важливість та динамічність сектора аграрної політики, представники ЕІБ планують запустити кілька проєктів, пов’язаних саме з цією галуззю. Метою ЕІБ є фінансова допомога малим та середнім підприємствам, а також підтримка розвитку галузі рослинництва.

Міністр аграрної політики та продовольства України Ігор Швайка зазначив, що надзвичайно важливим є однакове розуміння пріоритетних напрямків роботи міністерством та ЕІБ. “Ми неодноразово заявляли, що завданням міністерства під моїм керівництвом буде підтримка малого та середнього сегменту сільського господарства. Ми розуміємо, що механізм контактування та співпраці між міжнародними інституціями та малими та середніми фермерськими господарствами може бути дещо ускладненим, тому головне завдання міністерства вбачаємо у налагодженні такого контакту та створенню механізмів ефективної співпраці”, – зауважив очільник відомства.

Було визначено, що, окрім програм підтримки дрібного та середнього виробника сільськогосподарської продукції, міністерство та ЕІБ працюватимуть також над великими міжгалузевими логістичним та будівельними проєктами.

Найближчим часом відбудеться повторна зустріч представників Міністерства та ЕІБ, на якій буде обговорено конкретні проєкти співпраці.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.