Авторські статті

Ситуація в Україні вимагає максимальної мобілізації всіх сил

На превеликий жаль, у ХХІ столітті, коли світом править демократія, ми стоїмо на порозі війни. Ситуація в Україні складна, тому вимагає максимальної мобілізації всіх сил не тільки чинної влади, але й суспільства. Україна перебуває у дуже непростих стосунках з Російською Федерацією, яка порушила кордони, здійснює антиконституційні дії на території України та веде проти нашої держави відкриту інформаційну, релігійну та гуманітарну війну.

Завдяки мужності та незламності нашого народу нам вже вдалося перемогти злочинний режим Януковича. Саме в цій боротьбі ми остаточно подолали будь-які штучні поділи, нав’язані нам ззовні. Україна отримала всі шанси стати повноправною європейською державою, де панують мир, порядок і справедливість. І цим шансом ми неодмінно скористаємося!

Ворожі дії Президента Росії Владіміра Путіна вже призвели до чергового випробування українців на міцність та силу духу. Заслані агенти російських спецслужб та підпорядковані їм місцеві провокатори в східних регіонах держави, хоч і не підтримані більшістю населення, проводять антиукраїнські акції, порушують громадський порядок, руйнують майно, загрожують органам державної влади, безпеці українських громадян. На територію України введено формування російської регулярної армії – вчинено акт прямої агресії проти незалежної держави.

Всупереч міжнародному праву в Автономній Республіці Крим було проведено оперетковий псевдореферендум про “незалежність” півострова, а насправді – приєднання його на правах суб’єкта до Російської Федерації. Незважаючи на масові порушення та фальсифікації під час “голосування”, Росія вже визнала “незалежний” Крим і встигла приєднати до себе український півострів. Росія грубо порушила Статут ООН, Будапештський Меморандум про гарантії безпеки у зв’язку з приєднанням України до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї 1994 року, міжнародні договори між Україною та Російською Федерацією. А рада Автономної Республіки Крим зневажила Конституцію України, Закон про Автономну Республіку Крим, Закон України “Про місцеве самоврядування в Україні”.

Тернопіль не може стояти осторонь цієї ситуації. Усі українські патріоти і ті, хто обіймає будь-які посади у виконавчій, законодавчі, судовій владі, – всі мають бути єдиним цілим. Незважаючи на фактичне оголошення війни, українцям потрібно рішуче боротися, зокрема, і в кожному обласному центрі, маленькому місті, селі та вулиці. Кожен українець, який хоче жити в цивілізованій, правовій, європейській державі, має відчувати відповідальність. А влада і український народ мають діяти в унісон.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.