Новини з Австрії

ЄС бере курс на введення CoVID-паспорта

За словом голови Ради ЄС Шарля Мішеля, плани введення CoV-паспорта вже близькі до завершення

27 країн ЄС стали все ближче до одного до другої в цьому пропозиції. Канцлер Австрії Себастьян Курц заявив про широку підтримку ідеї керівників державних і владних органів ЄС. Президент Комісії ЄС Урсула фон дер Ляйен запропонувала можливу реалізацію до літа.

Непосередньо перед віртуальним саммітом ЄС Курц вже призвав до введення CoV-паспорта. Багато країн, включаючи Італію, Іспанію, Грецію, Хорватію, Болгарію, Латвію, Словаччину та Португалію, підтримували плани.

Комісія ЄС повинна розробити пропозиції у найближчих тижнях. Треба близько трьох місяців, щоб розробити технічні вимоги для загальноєвропейського використання таких сертифікатів. За словом глави Комісії ЄС, система повинна бути нейтральною у зв’язку з використанням CoV-паспорта. Підтвердження його застосування, наприклад, для полегшення подорожей залишається за владою країн ЄС. «Ніяких політичних рішень за цим поводом прийнято не було».

Загальноєвропейський «Зелений пропуск» буде цифровим рішенням для мобільних телефонів. «Або ви вакциновані або перенесли коронавірус, або ви проходите свіже тестування», – сказав Курц.

У зв’язку з можливими перевагами для тих, хто вакцинувався, канцлер Німеччини Меркель заявив: «Сьогодні відзначено, що в даний час проблема не в цьому із-за низького рівня вакцинації серед населення. Ні, ми повинні підготуватися ». Це не означає, що в майбутньому подорожуватимуть будуть лише тоді, якщо у вас є CoV-паспорт. Через те, що 27 країн ЄС погодилися лише з тим, що повинні бути взаємно визнаними доказами вакцинації в медичних цілях. Буде створена база даних для реєстрації приватних та персоналізованих QR-кодів для вакцинованих.

У свідомому розповсюдженні мутованих коронавірусів глави державних та владних органів ЄС передбачені обмеження щодо обмеження громадської життя.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України