Новини

Елітні меблі з дерева Lori – найкращий вибір для вашого інтер’єру

Дерев’яні меблі – це мрія людей, які цінують натуральність і екологічність. Останнім часом екоінтер’єри стають все більш популярними, тому попит на меблі з натурального дерева росте. Однією з найбільш ефектних і цінних порід деревини є дуб.

Якісні меблі з дубової деревини можна замовити у компанії Lori. Виробник купує сировину, заготовлену у Полтавській області, лише на держаукціоні. Це гарантія того, що меблі відповідають усім державним радіологічним та екологічним нормам. А під час обробки на заводі деревину якісно висушують, тому виготовлені з неї вироби не тріскаються та надовго зберігають ідеальний вигляд. Всі ліжка, столи, стільці, лавки та корпусні меблі Лорі відрізняються стильним дизайном, який доповнить будь-який сучасний інтер’єр.

Меблі Лорі – якість українського дуба

Компанія працює за повним циклом виробництва. Тобто спеціалісти фірми виконують усі роботи з обробки, виготовлення, декорування та обслуговування клієнтів – від закупівлі сировини до встановлення меблів у вашому домі чи офісі. Небагато компаній України можуть дозволити собі повний виробничий цикл, адже це потребує великої кількості обладнання та кваліфікованих спеціалістів у команді.

В своїй роботі бренд керується трьома принципами: екологічність, висока якість і сучасний дизайн. Меблі Lori продаються у фірмових магазинах в Україні та Європі – Німеччині, Польщі, Литві, Латвії, Естонії, Швейцарії, Фінляндії. Замовляйте дубові меблі, і вам більше ніколи не доведеться витрачати гроші на оновлення меблевого гарнітура в оселі!

Елітні меблі з дерева: переваги та особливості

Середня тривалість «життя» дуба становить 300-400 років. Тому нікого не дивує той факт, що вироби з дубової деревини – це синонім довговічності та зносостійкості. Як відомо, з часом стільці та ліжка, виготовлені з цього матеріалу, стають ще твердішими. Крім цього, натуральний дубовий матеріал відрізняється такими перевагами:

  • екологічність і безпека для здоров’я;

  • унікальний малюнок на поверхні;

  • натуральний антисептичний ефект;

  • можливість відреставрувати та оновити покриття (основа залишається неушкодженою протягом століть).

На відміну від ДСП, МДФ та інших подібних матеріалів, дубова деревина не виділяє в повітря шкідливих речовин. Вона має приємний запах, її сміливо можна використовувати в приміщеннях, де постійно перебувають діти та люди, схильні до алергії. Поверхня дуба має дуже красивий малюнок.

Дерев’яні дубові меблі не гниють та не пліснявіють, адже вони мають антисептичні властивості. Через вплив вологи цей матеріал стає міцнішим та «консервується», тому раніше з нього виготовляли бочки для рідини.

Звісно, дубова деревина коштує трошки дорожче, ніж будь-яка інша. Це зумовлено не тільки її експлуатаційними якостями, а й складністю обробки. В процесі відбору якісних заготовок для майбутніх меблів виробнику доводиться відбраковувати багато матеріалу. Крім того, для висушування дуба витрачається багато коштів і ресурсів. Зате в результаті ви отримуєте унікальні меблі, які прикрасять інтер’єр у класичному стилі. Це хороша інвестиція, адже з часом ексклюзивний виріб коштуватиме ще дорожче. Звертайтеся за консультацією до менеджерів і купуйте якісні меблі з натурального дерева від українського виробника Lori.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України