Поради

Лікування зубів уві сні – якщо дитина боїться стоматолога

Якщо дитина боїться йти в дитячу стоматологію Києва чи іншого міста України, не слід розмовляти з нею грубо, а тим більше залякувати або погрожувати. Потрібно терпляче і спокійно пояснити дитині, що перший раз відвідування клініки буде всього лише ознайомленням з нею, просто розмова з доктором.

Немає контакту дитини з лікарем – лікування зубів у сні

Що робити, якщо дитина все-таки піддалася умовлянням і прийшла в стоматологію, але на контакт з лікарем не йде? Фахівці клініки «Нью Смайл» завжди зможуть знайти підхід навіть до самого маленького пацієнта. Вони чудово усвідомлюють, що у такому віці діти можуть спокійно посидіти на місці не більше 20 хвилин. За цей час лікар може встигнути оглянути ротову порожнину, закарбувати фісури або вилікувати один зуб з неглибоким карієсом. А вже в подальшому може знадобитися одне або кілька відвідувань стоматолога.

Навіть у найбільш ранньому віці у дітей може виникнути карієс, який потрібно усунути негайно, а дитина ще зовсім не готова співпрацювати зі стоматологом. В цьому випадку для якісного лікування зубів, і щоб виключити нанесення шкоди психологічному стану малюка, використовується медикаментозний сон, або наркоз.

Звичайно, фахівці клініки відмінно розуміють, що подібна процедура повинна застосовуватися тільки при крайній необхідності, тому пропонують її тоді, коли неможливо зупинити руйнування зубів іншими способами. Під час сну лікар може вилікувати одразу кілька зубів, причому зробить це ефективно і без стресу для дітей.

Показання до застосування медикаментозного сну в дитячій стоматології

Зазвичай лікарі пропонують загальний наркоз в наступних випадках:

  • для лікування зубів у дітей старше одного року;
  • якщо необхідно залікувати більше 4-х зубів;
  • лікування одного зуба, але зі складним карієсним ураженням;
  • виражений блювотний рефлекс у дитини;
  • якщо малюк дуже сильно боїться, і у нього спостерігається підвищена тривожність;
  • коли потрібно провести тривалу хірургічну операцію;
  • при алергічних реакціях у дитини на місцеві анестетики;
  • при неврологічних відхиленнях у дитини, які сильно ускладнюють контакти з лікарем.

Головні переваги лікування зубів у дітей в ранньому віці із застосуванням загального наркозу:

  • За один прийом можна вилікувати всі уражені зуби;
  • У лікаря немає необхідності заспокоювати дитину, він зосереджується на лікуванні, тому проводить його якісно і більш ретельно.

Під час медикаментозного сну стан дитини контролюється анестезіологом, до малюка підключається спеціальна апаратура, на екранах якої відображаються його життєво важливі показники.

Чи шкідливий загальний наркоз для дитини?

Медикаментозним сном можна легко керувати, тому у всіх прогресивних країнах світу використовується така процедура, як лікування зубів у дітей уві сні. І чим молодша дитина, тим більше показань до її застосування.

З дитиною у віці від 2 до 4 років іноді просто неможливо знайти контакт, оскільки вона ще не розуміє, що лікування зубів необхідно провести тут і зараз. Тому інгаляційна медикаментозна седація стала найпопулярнішим видом наркозу в Сполучених Штатах, Японії, Європейських країнах, і використовується вже більше 20 років. Лікування уві сні з «Севораном» проводять навіть у найменших пацієнтів. Така седація дає можливість стоматологу вилікувати всі зуби малюка за одне відвідування.

Безпека лікування під загальним наркозом

Стоматологи клініки «Нью Смайл» прекрасно розуміють занепокоєння батьків щодо здоров’я дитини, коли вона знаходиться в стані медикаментозного сну. Щоб ця процедура була максимально безпечною, в клініці використовується ультрасучасна апаратура для моніторингу функцій серця, мозку, легенів маленького пацієнта під час сну, за її роботою стежить дитячий анестезіолог найвищої кваліфікації і чергує реанімаційна бригада. Перш, ніж призначити лікування зубів уві сні, дитину ретельно обстежують, щоб виключити наявні протипоказання для седації.

Завдяки великому досвіду і професіоналізму фахівців клініки, лікування під загальним наркозом проходить за короткий проміжок часу, і вони гарантують ефективність та якість проведеної роботи.

Джерело: сайт дитячої стоматології в Києві www.newsmile.com.ua

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України