Експрес-допомога після спілкування з недобрими людьми

Виконання очищувальних вправ цигун дозволить вам нейтралізувати негативний вплив інших людей, зміцнити свій дух і здоров’я.

Особливо вони корисні тим, хто за родом своєї діяльності спілкується з великою кількістю людей – лікарів, юристів, педагогів, представників шоу-бізнесу.

Виконуючи ці вправи, ви відразу відчуєте, як зростанні ваша сила, і отримаєте хороший тонус всього тіла.

Важливою умовою ефективності виконання вправ є візуалізація, тобто треба чітко уявляти собі ті образи і процеси, які описані у правах.

Вправи «Очищення»

Це найбільш важлива вправи для тих, хто хоче скинути з себе негативний вплив. Воно очищає і відновлює енергетичне поле людини.

Встаньте прямо, коліна трохи зігнуті, руки вільні. Починайте швидко і ритмічно, але не дуже сильно стукати до ятами про підлогу. При цьому все тіло починає тремтіти. Енергійно трусіть кистями рук, уявляючи, що з них ви скидаєте непотрібну енергію.

В це час ви прикриваєте очі й уявляєте, що вас сповзає брудна маса, як старий сніг. Вона починає сповзати з маківки і поступово спускається до ніг. Це зайва енергія, яку ві «підхопили» і від якої вам необхідно позбутися. Уявіть, що вона сповзає з вас у землю і розчиняється там.

Вправу слід виконувати спочатку 2-3 хвилини, потім можна збільшити час до 10 хвилин.

Це вправу можна рекомендувати в якості експрес-допомоги після спілкування з недоброзичливими людьми. Відразу після такого контакту постарайтеся усамітнитися і проделайть цю вправу хоча б протягом 1-2 хвилин. Ви відразу відчуєте полегшення.

Вправи «Повне очищення»

Встаньте вільно, руки вздовж тулуба. Повільно і обережно згинайте хребет, нахиляючись вперед, опускаючи руки до ніг. Рухайтеся повільно, згинаючи хребець за хребцем. У разі появи болю зупініться, надмірно не напружуйтеся.

Досягнувши пальцями рук підлоги або ніг, зупініться і уявіть, що з ваших рук вода стікає залишкова негативна енергія, і вона стає все чистішим і чистіше.

Побудьте в цьому положенні, поки вам буде комфортно. Потім так само повільно і плавно випрямьтесь.

Зробіть спокійний вдих і видих.

Вправи «Чудесний червоний куля»

Ще одна порада для тих, хто йде на зустріч з великою кількістю людей і хвилюється.Або ж просто належить важлива зустріч, і ви відчуваєте себе «не в своїй тарілці». Цей спосіб енергетичної захисту теж прийшов до нас з цигун.

Візуалізуйте собі невеликий червоний куля трохи вище пупка. Покладіть руки на пупок і сконцентруйте там свою енергію.

Після цього уявіть, що червоний куля збільшується в розмірах, стає все більше і більше. Вісь він вже оточує все ваше тіло, ви знаходитесь у своєрідному коконі з вашого червоної кулі. Червоний куля продовжує рости і заповнює собою весь простір кімнати.

Постарайтеся побачити куля внутрішнім поглядом.

І з такою потужною захистом йдіть на важливу зустріч з людьми, які, можливо, не дуже добре ставляться до вас. Ви будете відчувати більшу силу і впевненість.

А коли повернетеся додому, не забудьте повернути кулю на місце, знову покладіть руки на пупок і постійте так деякий час

Автор: Н. Правдіна, «Я знаходжу силу! Чудові практики зцілення»

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eighteen + 10 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh