Здоров'я

Експрес-допомога після спілкування з недобрими людьми

Виконання очищувальних вправ цигун дозволить вам нейтралізувати негативний вплив інших людей, зміцнити свій дух і здоров’я.

Особливо вони корисні тим, хто за родом своєї діяльності спілкується з великою кількістю людей – лікарів, юристів, педагогів, представників шоу-бізнесу.

Виконуючи ці вправи, ви відразу відчуєте, як зростанні ваша сила, і отримаєте хороший тонус всього тіла.

Важливою умовою ефективності виконання вправ є візуалізація, тобто треба чітко уявляти собі ті образи і процеси, які описані у правах.

Вправи «Очищення»

Це найбільш важлива вправи для тих, хто хоче скинути з себе негативний вплив. Воно очищає і відновлює енергетичне поле людини.

Встаньте прямо, коліна трохи зігнуті, руки вільні. Починайте швидко і ритмічно, але не дуже сильно стукати до ятами про підлогу. При цьому все тіло починає тремтіти. Енергійно трусіть кистями рук, уявляючи, що з них ви скидаєте непотрібну енергію.

В це час ви прикриваєте очі й уявляєте, що вас сповзає брудна маса, як старий сніг. Вона починає сповзати з маківки і поступово спускається до ніг. Це зайва енергія, яку ві «підхопили» і від якої вам необхідно позбутися. Уявіть, що вона сповзає з вас у землю і розчиняється там.

Вправу слід виконувати спочатку 2-3 хвилини, потім можна збільшити час до 10 хвилин.

Це вправу можна рекомендувати в якості експрес-допомоги після спілкування з недоброзичливими людьми. Відразу після такого контакту постарайтеся усамітнитися і проделайть цю вправу хоча б протягом 1-2 хвилин. Ви відразу відчуєте полегшення.

Вправи «Повне очищення»

Встаньте вільно, руки вздовж тулуба. Повільно і обережно згинайте хребет, нахиляючись вперед, опускаючи руки до ніг. Рухайтеся повільно, згинаючи хребець за хребцем. У разі появи болю зупініться, надмірно не напружуйтеся.

Досягнувши пальцями рук підлоги або ніг, зупініться і уявіть, що з ваших рук вода стікає залишкова негативна енергія, і вона стає все чистішим і чистіше.

Побудьте в цьому положенні, поки вам буде комфортно. Потім так само повільно і плавно випрямьтесь.

Зробіть спокійний вдих і видих.

Вправи «Чудесний червоний куля»

Ще одна порада для тих, хто йде на зустріч з великою кількістю людей і хвилюється.Або ж просто належить важлива зустріч, і ви відчуваєте себе «не в своїй тарілці». Цей спосіб енергетичної захисту теж прийшов до нас з цигун.

Візуалізуйте собі невеликий червоний куля трохи вище пупка. Покладіть руки на пупок і сконцентруйте там свою енергію.

Після цього уявіть, що червоний куля збільшується в розмірах, стає все більше і більше. Вісь він вже оточує все ваше тіло, ви знаходитесь у своєрідному коконі з вашого червоної кулі. Червоний куля продовжує рости і заповнює собою весь простір кімнати.

Постарайтеся побачити куля внутрішнім поглядом.

І з такою потужною захистом йдіть на важливу зустріч з людьми, які, можливо, не дуже добре ставляться до вас. Ви будете відчувати більшу силу і впевненість.

А коли повернетеся додому, не забудьте повернути кулю на місце, знову покладіть руки на пупок і постійте так деякий час

Автор: Н. Правдіна, «Я знаходжу силу! Чудові практики зцілення»

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України