Життя

8 вчинків, які говорять про початок вашого духовного пробудження

Якщо ви знайшли деяку схожість з усім сказаним, то ви, ймовірно, є духовно пробудженим людиною.

Духовне пробудження дуже схоже на поведінку дитини в магазині з цукерками: ви схвильовані і переповнені незрозумілими емоціями. Вам хочеться насолодитися усіма смаками, але ви не знаєте з чого почати. Цей новий світ змушує відчувати себе настільки добре, що ви розумієте, що не переживали нічого подібного раніше. Духовно пробуджені люди дуже добре розуміють це почуття, і в кінці кінців, вони приймають цю особливість поведінки. Тім більше, що багато хто навіть не знають, що саме зараз відбувається з ними.

Якщо ви переживаєте період духовного пробудження або якийсь годину довго подорожували, тоді ви можете ознайомитися з описом образів поводжень, про які могли й не здогадуватися, але які явно свідчать про наявність даного процесу.

1. Ви не можете вірити кожному сказаному або написаному слову.

Як тільки вам попадають свіжі новини з будь-яких джерел, то ви мало вірите в реальність того, що відбувається. Тільки після ретельної перевірки інформації ви прислухаєтеся до слів. Звичайно, ви майже ніколи не дивіться новини, вирушаючи замість цього в ті місця, в чесності яких впевнені. Вам не треба питати, тому що ви звикли вчитися всьому самостійно.

Крім того, духовно пробуджені люди схильні надмірно піддавати аналізу своє життя. У цьому може бути винен їх інтроспективний характер, тому що будь-яке прийняте рішення часто супроводжується годинами роздумів. Мало того, що вони сумніваються в правильності свого середовища проживання і оточення, їм потрібно засумніватися у своєму виборі або характері! І неважливо, що було на самому початку.

2. Вам не цікавий мейнстрім

Продовжуючи попередній пункт, можна з упевненістю сказати, що вам не потрібно йти в ногу з згідно з загальноприйнятими промовами. Неважливо, що всі ходять в зал після роботи. Вам це не потрібно. Навіщо витрачати свій час на популярні фільми, коли можна подивитися арт-хаус? Загальна маса людей стежить за знижками перед Різдвом? Так вам це не потрібно! Ви ж не якась сіра маса. Та й харчуватися фаст-фудом явно не для вас. Краще приготувати здорові страви, які є для вас краще всякого бургера. Загалом, ви вловили суть.

Незалежно від суспільства, ві схильні чинити навпаки.

Вам важливо стан власного розуму, тіла і душі. Ви віддаєте перевагу, займаючись саморозвитком, харчуючись здоровою їжею, приділяючи час фізичних навантажень та інших видів діяльності, які і роблять з вас духовно пробудженого людини. Не ті, щоб ви думали про власній вищості над іншими. Просто ви нікого свій вибір, який на вашу думку є кращим. І ніякі мейнстріми не переконають вас.

3. Духовно пробуджені люди прагнуть захистити навколишнє середовище

Якщо ви ставитеся до такого типу людей, то ви напевно будете намагатися захистити природу, не розуміючи чому люди звикли наносити лише шкоду. Нескінченні війни, викиди з заводів і насильство – все це не вкладається в вашій голові. Це не ті, що ви б хотіли бачити, тому і робите так, щоб цього не було ніколи.

Люди можуть сприймати вас несерйозною людиною, який звик піддаватися утопічним ідеям. Але ви чітко вирішили для себе, що так жити не можна. Адже люди повинні піклуватися один про одного і про своєму оточенні. Згуртованість – це єдине, що може вберегти всіх нас. І вам все одно, що думали інші. Мабуть, ви один з найбільш чуйних і турботливих людей, яких залишилося так мало і які так потрібні в сучасному світі.

4. Вам подобається самотність

Як тільки ви усвідомили, що суспільство не надто шанує подібних вам людей, ви вирішили усамітнитися. Краще витратити дорогоцінний час на себе і насолодитися тишею, ніж намагатися довести щось і вислуховувати масу критики. Як тільки ви потрапляєте в галасливу компанію або в натовпі незнайомих людей, вам стає не комфортно. Вам відразу хочеться втекти звідти якомога швидше. Книжкові магазини, кафе і природа – це ті місця, які знаходяться у списку пріоритетних для комфортного проведення часу. Хоча, власне ліжко з чашки чаю і улюбленою книжкою здатні зайняти перше місце в цьому переліку!

5. Ви відкриті для нових ідей

Звичайно, у вас і без того маса ідей і думок на тій чі інший рахунок. Альо ві не закриваєтеся від нових знань, інформації та ідей. Духовно пробуджені люди часто заглушують власне його, тому що вони сумніваються в правильності своїх думок. Та й оточуючі можуть піддати її критиці. Тому вам звичніше залишатися своєрідним приймачем, який вбирає все навколо, немов губка.
Ви як ніхто інший знаєте, що світ в небезпеці. І почати поліпшення ситуації ви можете з себе. Якщо б всі міркували подібним чином, то проблеми було набагато менше.

6. Ви завжди поділіться радою з людьми

Ви володієте унікальними якостями і власним відрізняється від інших думкою. І всі про це знають. Тому людям цікаво слухати вас, а вам ніколи не складі праці поділитися з ними своєю думкою або дати цінну пораду. Ви навіть можете не помітити, як часто до вас звертаються за допомогою, тому що ви до цього просто звикли.
Ві – ідеальний чоловік для оточуючих вас людей, тому що ви уособлюєте собою взірець мудрості.

7. Ви неприязно ставитеся до авторитету

Швидше за все, ви не втрачаєте випадку критикувати чинну владу або будь-якого іншого представника «авторитетного звання». Адже це такі ж звичайні люди, які можуть носити форму, виконувати накази і т. д. Вам байдуже, хто вони такі і як високо вони забралися по кар’єр єрних сходах. Тому ви і спілкуєтеся з ними, як з рівними собі. Ви відчуваєте огиду до багатьох законів, а все з-за загальноприйнятих засад.

8. Ви бачите глибокий сенс скрізь

Ви можете сприймати навколишній світ зовсім по-іншому, тому у вас сформувалася особлива думка на цей рахунок. Навіщо витрачати час на порожні розмови, плітки або сидіти годинами за обговоренням фільму? Вам звичніше брати участь у наукових дискусіях, міркувати про всесвіт. Адже ці тими приховують в собі сенс нашого життя. Захопившись всім навколо, що ви можете навіть не помітити, як пролітає час.

Ви не вірите в збіги, тому що все набагато складніше. Всьому є своя причина, а ваше завдання – зрозуміти, в чому полягає.

Підсумок

Духовно пробуджені люди часто володіють таким чином поведінки, як неприязнь до загальноприйнятим нормам, відторгнення мейнстріму, зацікавленість у всесвіті і правильності способу життя. Проте, можна відзначити і безліч інших рис, які можна помітити, лише добре придивившись самого себе. Багато хто навіть не помічають, як ці риси стали є невід’ємною частиною.

Якщо ви знайшли деяку схожість з усім вищесказаним, то ви, ймовірно, є духовно пробудженим людиною. Ми щиро бажаємо вам лише цікавих та пізнавальних пригод, які допоможуть вам знайте відповіді на всі ваші питання!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

3 + 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.