Авторські статтіТехно

Експерти забракували Acer Chromebook Spin 11

Ноутбук за 350 доларів не пройшов ретельну перевірку експертів. Вони відповіли, чи є переваги у такого гаджета.

Фахівці виокремили низку недоліків, «пройшовшись» по недорогого ноутбука Acer Chromebook Spin 11. Почавши з зовнішньої сторони питання, вони відзначають, що матеріал, з якого зроблений девайс – пластик – змушує засумніватися при його купівлі. Пластиковий корпус набагато легше і слабкіше корпусів з металевими вставками. Також такий матеріал виставляє гаджет в невигідному світлі з естетичної сторони: ноутбук не тільки варто, але виглядає дешево.

З точки зору внутрішніх характеристик, у Acer Chromebook Spin 11 не вистачає потужності для хорошої завантаження додатків Android: OneNote, Photos Companion, Skype та ін Ноутбук просто ловити глюк чи висне, коли користувач намагається запустити, наприклад, OneNote. Експерти відзначають, що складнощі з’являються  також і з включенням будь-якого типу ігор Angry Birds до графічно важких стратегій. Відтворення музики і відео також залишає бажати кращого.

Фахівці забракували і можливості ноутбука для виходу в інтернет, то якість роликів на YouTube помітно знижується при перегляді довгих відео. Таким чином, експерти попереджають про проблеми, які можуть виникнути при використанні ноутбука Acer Chromebook Spin 11.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.