Експерти забракували Acer Chromebook Spin 11

Ноутбук за 350 доларів не пройшов ретельну перевірку експертів. Вони відповіли, чи є переваги у такого гаджета.

Фахівці виокремили низку недоліків, «пройшовшись» по недорогого ноутбука Acer Chromebook Spin 11. Почавши з зовнішньої сторони питання, вони відзначають, що матеріал, з якого зроблений девайс – пластик – змушує засумніватися при його купівлі. Пластиковий корпус набагато легше і слабкіше корпусів з металевими вставками. Також такий матеріал виставляє гаджет в невигідному світлі з естетичної сторони: ноутбук не тільки варто, але виглядає дешево.

З точки зору внутрішніх характеристик, у Acer Chromebook Spin 11 не вистачає потужності для хорошої завантаження додатків Android: OneNote, Photos Companion, Skype та ін Ноутбук просто ловити глюк чи висне, коли користувач намагається запустити, наприклад, OneNote. Експерти відзначають, що складнощі з’являються  також і з включенням будь-якого типу ігор Angry Birds до графічно важких стратегій. Відтворення музики і відео також залишає бажати кращого.

Фахівці забракували і можливості ноутбука для виходу в інтернет, то якість роликів на YouTube помітно знижується при перегляді довгих відео. Таким чином, експерти попереджають про проблеми, які можуть виникнути при використанні ноутбука Acer Chromebook Spin 11.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 + twelve =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh