Українські вчені близькі до перемоги над раком

Якщо це станеться, то стане справжнім революційним відкриттям в лікуванні онкозахворювань. Над цією проблемою б’ються кращі медики світу.

А ось на Україні вчені вже реально близькі до того, щоб перемогти рак. Зокрема, це стосується раку шкіри, проти якого вже в найближчому часі можуть з’явитися ліки.

Учені, що працюють на Україні, звернули увагу на рослину щучник, привезену з полярниками Антарктики. Тепер її вирощують в Києві в спеціалізованому інституті.

Рослина продемонструвала, що здатна не замерзати в вакуумі навіть за температури мінус 40 градусів. Мало того, щучник може абсолютно спокійно ставитися до ультрафіолетового опромінення в таких дозах, при яких людська шкіра перетворюється на попіл.

Його гени сподіваються пересадити злаковим культурам, щоб ті стали більш стійкі до температурних перепадів.

На Україні впевнені, що щучник також може стати відмінним природним з’єднанням для того, щоб перемогти рак шкіри. Його протиомеланомну дію вже перевірили на людських клітинах. Повідомляється, що був досягнутий позитивний ефект.

Щоб завершити розшифровку всього геному щучника українським фахівцям поки не вистачає обладнання та засобів. Однак, вони впевнені, що завдяки перспективності їх дослідження, і те і інше знайдеться вже найближчим часом.

Comments

0 comments

One comment

  1. в чому смисл статті? в тому, що “українським фахівцям поки не вистачає обладнання та засобів”? А меланомі до лампочки як щучник, так і “українські фахівці”…

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

7 + fifteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh