Авторські статтіТехно

Експерти визначили найбільш поширені поломки смартфонів

Мобільні телефони досить часто виходять з ладу. Більшість поломок досить прогнозовані – 66% користувачів хоч раз стикалися з ними.

Фахівці американської компанії SquareTrade визначили найпоширеніші поломки смартфонів. Адже її експерти спеціалізуються на ремонті гаджетів різної модифікації. Її майстри повідомили, що 66% власників різних мобільних девайсів стикаються з їх неполадками різної складності.

Згідно з наявною статистикою, більша частина поломок пов’язана з різними ушкодженнями екрану – тріщини, сколи, повне їх руйнування (29%). Так, тільки за минулий рік в США було розбито понад 50-ти мільйонів екранів смартфонів, а їх ремонт обійшовся на суму, яка перевищила 3,4 мільярда доларів.

Ще однією поширеною поломкою є наявність подряпин на екрані, які заважають роботі гаджета або просто дратують його власника (27%), 22% власників смартфонів зіткнулися з несправністю акумулятора пристрою. А вісь найпоширенішою причиною неполадок в роботі з мобільних пристроїв експерти назвали звичайне падіння телефону (74%) після якого на його корпусі не залишається слідів, але ось робота порушується дуже серйозно.

Тепер кожному залишається тільки більш дбайливо ставитися до свого смартфону.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України