Експерти визначили найбільш поширені поломки смартфонів

Мобільні телефони досить часто виходять з ладу. Більшість поломок досить прогнозовані – 66% користувачів хоч раз стикалися з ними.

Фахівці американської компанії SquareTrade визначили найпоширеніші поломки смартфонів. Адже її експерти спеціалізуються на ремонті гаджетів різної модифікації. Її майстри повідомили, що 66% власників різних мобільних девайсів стикаються з їх неполадками різної складності.

Згідно з наявною статистикою, більша частина поломок пов’язана з різними ушкодженнями екрану – тріщини, сколи, повне їх руйнування (29%). Так, тільки за минулий рік в США було розбито понад 50-ти мільйонів екранів смартфонів, а їх ремонт обійшовся на суму, яка перевищила 3,4 мільярда доларів.

Ще однією поширеною поломкою є наявність подряпин на екрані, які заважають роботі гаджета або просто дратують його власника (27%), 22% власників смартфонів зіткнулися з несправністю акумулятора пристрою. А вісь найпоширенішою причиною неполадок в роботі з мобільних пристроїв експерти назвали звичайне падіння телефону (74%) після якого на його корпусі не залишається слідів, але ось робота порушується дуже серйозно.

Тепер кожному залишається тільки більш дбайливо ставитися до свого смартфону.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seventeen − 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh