Українська школа безнадійно застаріла – блогер

Українська школа безнадійно застаріла. Той спосіб, яким ми користуємося, з’явився ще в царській Росії і отримав розвиток в післяреволюційному «совку». Тоді стояло просте завдання. Величезна кількість неграмотних сільських жителів, яких необхідно було переселити в міста і при цьому навчити писати і читати, щоб вони могли працювати на заводах і фабриках. З часом вимоги до робочих росли і в «совку» почали розширювати кількість предметів, розширюючи кругозір і виховуючи культурного радянського робітника, службовця. Приблизно з цього шляху і йшов весь інший світ. Школа була чи не єдиним джерелом знань для дитини. Про це у своєму блозі пише український блогер Філіп Духлій.

Він зазначає, зараз все кардинально змінилося. Якщо раніше людина могла отримати одну професію, відпрацювати за фахом всю свою життя і піти з нею на пенсію, то наші діти будуть змушені вчити 5-7 різних спеціальностей, спеціалізацій і вчитися все своє життя. За рік учень отримує за допомогою комп’ютера та Інтернету стільки інформації, скільки не отримував учень 100 років тому за все своє життя. В сучасному світі немає потреби в уніфікованому масову освіту, а є неймовірна потреба в індивідуальному освіту, чітко підібраному під конкретного учня, його здібності, таланти і особливості. Нам потрібні зірки. Тільки вони зможуть конкурувати з роботами і штучним інтелектом.

Прочитайте про франкойли – що це таке?

За словами Духлія, Україна продовжує використовувати методику позаминулого століття, розроблену під потреби позаминулого століття і вчити масово і уніфіковано дітей того, що їм не треба буде в житті. Тому що так треба. Тому що я так вчився. І мої батьки теж. А що буде з дитиною, якщо він не буде зафарбовувати контурні карти, не вивчить вірш Шевченка і не зможе відрізнити рядки? Він же буде неуком і буде ганьбити славне ім’я культурної радянської людини.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh