Техно

Людство на іншому етапі до знищення – експерт

Катастрофи, терористи, фінансова криза – спровокують глобальне рух до Апокаліпсису.

Сучасне розуміння розвитку цивілізації згубно впливає на суспільство і мотивує людей панікувати і готується до знищення світу. Незважаючи на теорії апокаліпсису, єдиним попередником залишається наявність нефілімів. Тобто, наявність людини чи обставин, які призведуть до падіння навколишнього світу.

Експерт розкрив ймовірний варіант розвитку сучасного суспільства. Виявляється, що людям потрібен 6-етапний сценарій майбутнього, а людство зараз на другому етапі до знищення. Перший етап всі країни пережили – це була гібридизація населення з метою витіснення людей. Розвиток науки, техніки стало початком апокаліптичного сценарію. Зараз же світ вступивши у другий етап беззаконня. Його характерними рисами стані вторгнення інопланетян, які на НЛО будуть вести лазерний обстріл землян, не пускаючи їх у відкритий космічний простір. Відомості про Нібіру, гуманоїдів, інопланетної загрозі вже стали нормою для людини 2018 року, який спокійно чекає кінця світу, але за даними експерта земляни проживуть ще 4 етапи. Далі настане розділ планет на сектори і управління «планктон» Землі вищими владиками.

Человечество на втором этапе к уничтожению – экспертПіде процес залякування віруючих Сатаною, який призведе до божевілля і забуттюе. Наступний 5 етап подарує людям надію на порятунок і пророки пророкують приліт Нібіру, жителі Планети-вбивці виконають свою місію за допомогою пілотів-рятувальників і знищать землян – тих, хто буде при владі. Братніми народами, імовірно, будуть земляни і прибульці.

Цей сценарій наштовхує скептиків на нові теоретичні розробки та необґрунтованість даних, але експерт упевнений, що процес нападу нібіруанців неправильно описали із-за помилкової розшифровки – це наші рятівники. Після настане 5-й етап таємниці беззаконня: на виконання пророцтва двох невразливих єврейських свідків по землі прокотиться хвиля потужних катаклізмів. Це буде знак, що залишилося мало часу, попереджує аналітик.

Після прийде година 6 етапу, який можливо і стане кінцем світу, якщо людство не змінить свого ставлення до споживання ресурсів на планеті. На даний момент точних даних немає з питання майбутнього людства, і вчені закликають не сліпо довіряти припущеннями.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України