Експерти назвали секретні функції Google Сhrome, про яких багато хто не знав

Експерти стверджують, що найпопулярнішими сучасними браузерами є Google Сһгоме, Mozilla, Opera та Safari. Фахівці вирішили почати з браузера Google Сһгоме і назвати секретні функції, про які багато користувачів навіть не здогадувалися.

За словами експертів, перша функція допоможе зберегти нерві студентам і школярам. Якщо на комп’ютерній комп’ютері відкрито багато вкладок, то система може зависнути і важливі вкладки закриються. Щоб зберегти їх необхідно натиснути комбінацію клавіш CTRL + Shift + D. Можна також змінити тему браузера, для цього потрібно зайти в налаштування, далі «Тими». Там розташовані безкоштовні шпалери для браузера.

Якщо ж випадково закрилася необхідна вкладки, її можна відновити шляхом натискання комбінації клавіш CTRL + Shift + Т. Також можна зберігати вкладки веб прямо на робочому столі комп’ютера. Для цього досить просто перенести їх мишкою. Щоб спокійно грати в онлайн-ігри та комп’ютер не підвисав, слід зайти в «Диспетчер завдань» і вимкнути найважчі відкриті програми.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

7 − 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh