Авторські статтіТехно

Експерти назвали секретні функції Google Сhrome, про яких багато хто не знав

Експерти стверджують, що найпопулярнішими сучасними браузерами є Google Сһгоме, Mozilla, Opera та Safari. Фахівці вирішили почати з браузера Google Сһгоме і назвати секретні функції, про які багато користувачів навіть не здогадувалися.

За словами експертів, перша функція допоможе зберегти нерві студентам і школярам. Якщо на комп’ютерній комп’ютері відкрито багато вкладок, то система може зависнути і важливі вкладки закриються. Щоб зберегти їх необхідно натиснути комбінацію клавіш CTRL + Shift + D. Можна також змінити тему браузера, для цього потрібно зайти в налаштування, далі «Тими». Там розташовані безкоштовні шпалери для браузера.

Якщо ж випадково закрилася необхідна вкладки, її можна відновити шляхом натискання комбінації клавіш CTRL + Shift + Т. Також можна зберігати вкладки веб прямо на робочому столі комп’ютера. Для цього досить просто перенести їх мишкою. Щоб спокійно грати в онлайн-ігри та комп’ютер не підвисав, слід зайти в «Диспетчер завдань» і вимкнути найважчі відкриті програми.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.