Священики повернулися з чергової духовної місії у зоні АТО

З 16 жовтня по 29 жовтня три священнослужителі-капелани Кам’янець-Подільської єпархії УГКЦ о. Павло Хведорук, о. Роман Зозуля та о. Василь Боднар здійснювали служіння для оперативно-тактичного угруповання «Маріуполь». Мета служіння: провести Богослужіння з нагоди празника Покрови Божої Матері та привітати воїнів з днем Захисника Вітчизни.

 

На парафіях у м. Славута, м. Нетішин, м. Шепетівка, с. Мар’янівка, с. Ставчинці та с. Польові Гринівці була проведена для військових збірка гуманітарної допомоги. Щоб доставити її на передову, отцям прийшлося використовувати автомобіль з автопричепом. Також значну допомогу надали парафіяни Катедрального храму м. Хмельницького.

Основними місцями праці капеланів стала військові комендатури міст Маріуполь, Волноваха, Курахове та В. Новосілка. Богослужіння в основному здійснювалися в місцях проживання особового складу. Кожного дня були виїзди на позиції 30 і 92 бригад. Під час зустрічей молились Молебень до Богородиці, молитви благословення воїнів, окроплювали кожного освяченою водою; кожен мав можливість спілкуватися зі священиком, посповідатися та отримати відповіді на питання.

«Хоч військовослужбовці здебільшого були із східних регіонів, де значну перевагу мають православні конфесії, але потреба в духовному спілкуванні переважала конфесійні бар’єри, – розповідає капелан о. Василь Боднар. – Хочемо подякувати всім, хто працював для того, щоб це служіння стало можливим. Парафіянам єпархії за матеріальну і гуманітарну допомогу. Отцю-капелану Віталію Футорському за належну організацію, співпрацю з військовим командуванням. Усім працівника підрозділу ВСП ЗСУ за гостинність у співслужбі».

Джерело: tze.org.ua

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh