Українці в Чехії

Студент-анархіст Шевцов програв у Чехії справу про компенсації

Російський студент і анархіст Ігор Шевцов програв суд про компенсацію в 1,4 млн крон за 92 дні, проведені під арештом у 2015 році. Районний суд Праги 2 відмовив у позові, оскільки він був поданий занадто пізно.

Як повідомляє ЧТК, за законом скаргу на компенсацію за незаконний арешт потрібно подати протягом шести місяців після виправдувального вердикту. Шевцов в цей термін не вклався.

Рішення суду не вступило в законну силу, у сторін є право на апеляцію.

Нагадаємо, спочатку поліція звинуватила Шевцова в замаху на життя сім’ї міністра оборони Чехії Мартіна Стропницкого. Нібито він кидав коктейлі Молотова в будинок міністра. В кінці квітня 2015 року над Шевцовим відбувся суд, який тривав два дні. Доказ у поліції було тільки одне, і то непряме: на пляшки з запальною сумішшю виявлений одорологический слід (запах), ідентифікований собакою. У цій справі звинувачення зняли за браком доказів.

У серпні 2017 р. з Ігоря Шевцова зняли останнє звинувачення. Верховний суд Чехії виправдав його у справі про зйомку на камеру того, як його друг наносив на стіну Рузинской вязниці анархістські написи. Суд визнав, що його роль у цій справі незначна. Районне управління, керуючись цією думкою, не побачило в події адміністративного правопорушення.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

five + seventeen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.