Студент-анархіст Шевцов програв у Чехії справу про компенсації

Російський студент і анархіст Ігор Шевцов програв суд про компенсацію в 1,4 млн крон за 92 дні, проведені під арештом у 2015 році. Районний суд Праги 2 відмовив у позові, оскільки він був поданий занадто пізно.

Як повідомляє ЧТК, за законом скаргу на компенсацію за незаконний арешт потрібно подати протягом шести місяців після виправдувального вердикту. Шевцов в цей термін не вклався.

Рішення суду не вступило в законну силу, у сторін є право на апеляцію.

Нагадаємо, спочатку поліція звинуватила Шевцова в замаху на життя сім’ї міністра оборони Чехії Мартіна Стропницкого. Нібито він кидав коктейлі Молотова в будинок міністра. В кінці квітня 2015 року над Шевцовим відбувся суд, який тривав два дні. Доказ у поліції було тільки одне, і то непряме: на пляшки з запальною сумішшю виявлений одорологический слід (запах), ідентифікований собакою. У цій справі звинувачення зняли за браком доказів.

У серпні 2017 р. з Ігоря Шевцова зняли останнє звинувачення. Верховний суд Чехії виправдав його у справі про зйомку на камеру того, як його друг наносив на стіну Рузинской вязниці анархістські написи. Суд визнав, що його роль у цій справі незначна. Районне управління, керуючись цією думкою, не побачило в події адміністративного правопорушення.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh