Експерти: Чоловіча жадібність руйнує жінку

В нинішні часи дуже багато жінок скаржаться на те, що чоловіки жадібні. Експерти з’ясували, як чоловіча жадібність впливає на жінок і чи можна його зробити щедрою людиною.


За словами психологів із США, успішні і багаті чоловіки, з жіночої точки зору, є жадібними. Якщо чоловік не так давно почав займатися своїм бізнесом, він не встиг насититися грошима. Швидше за все, він бачить багато перспектив для розвитку своєї справи, що вимагає фінансових вкладень, і тому всі гроші вкладає в роботу. Жадібність – це якість, яка поширюється не тільки на фінанси. Якщо людина жадібна, то у всьому – в грошах, словах, турботі, любові, увазі.

З такою людиною жінці буде не вистачати любові і тепла, вона почне тужити по теплому і душевному спілкуванню. Чоловіча жадібність руйнує жінку, стверджують американські експерти. У них відсутнє бажання догодити жінці і бути кращим у її очах. Жадібність – це нездатність віддавати, і не лише гроші, а любов, турботу, тепло і увагу своїй коханій жінці, від чого вона буде відчувати себе самотньою і нещасною.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eighteen + nineteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh