Авторські статтіТехно

Експерти: Чоловіча жадібність руйнує жінку

В нинішні часи дуже багато жінок скаржаться на те, що чоловіки жадібні. Експерти з’ясували, як чоловіча жадібність впливає на жінок і чи можна його зробити щедрою людиною.


За словами психологів із США, успішні і багаті чоловіки, з жіночої точки зору, є жадібними. Якщо чоловік не так давно почав займатися своїм бізнесом, він не встиг насититися грошима. Швидше за все, він бачить багато перспектив для розвитку своєї справи, що вимагає фінансових вкладень, і тому всі гроші вкладає в роботу. Жадібність – це якість, яка поширюється не тільки на фінанси. Якщо людина жадібна, то у всьому – в грошах, словах, турботі, любові, увазі.

З такою людиною жінці буде не вистачати любові і тепла, вона почне тужити по теплому і душевному спілкуванню. Чоловіча жадібність руйнує жінку, стверджують американські експерти. У них відсутнє бажання догодити жінці і бути кращим у її очах. Жадібність – це нездатність віддавати, і не лише гроші, а любов, турботу, тепло і увагу своїй коханій жінці, від чого вона буде відчувати себе самотньою і нещасною.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

20 − eleven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.