Вчені знайшли ефективний метод лікування аневризм

Концепція нового методу лікування аневризми розроблялася ще майже 20 років тому доктором Дунканом Мейтландом, на кафедри біомедичної інженерії в університеті.Незабаром медики зможуть широко застосовувати революційні технології для лікування судинних проблем.

Доктор Дункан Мейтланд спільно з колегами з Національного інституту неврологічних розладів та інсульту, витворили периферичну оклюзію судини за допомогою полімерної піни, яка має властивість звязувати форму. Мейтленд сказавши, що його пристрій може надати лікарям більш ефективний і менш ризикований метод лікування аневризм. Розриви аневризми мозкової відбуваються у 30 000 чоловік в рік в Сполучених Штатах, і майже 75 відсотків цих пацієнтів можуть або померти, або дива неврологічно ослабленими. Мейтленд сподівається, що його дослідження допоможе хворим пацієнтам.

Результати випробувань показали, що полімерна піна сприяє довготривалому здоров’ю на ділянках кровоносної судини, уражених аневризмою. Також вона зменшує ймовірність аневризми риформінгу, що проявляється у формуванні типів клітин і тканин, які призводять до швидкому одужанню.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eleven + 17 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh