Авторські статті

Зустріч президентів з Корейського півострова і обіцянки обох сторін – добре зрежисований спектакль

Мирні ініціативи Північної і Південної Кореї широко обговорюються відомими аналітиками світу. Більшість сходиться на думці, що зустріч президентів і обіцянки обох сторін – добре зрежисований спектакль. Обидві сторони знають, що не виконають нічого з обіцяного. Про це у своєму блозі пише ізраїльський блогер Соломон Манн.

За його словами, причини, які спонукають лідера КНДР Кім Чен Ина перейти на примирливу риторику ясні – країна в дуже важкому становищі і вторгнення США набуло зримих обрисів. А ось мотиви Південної Кореї більш приховані. Більшість аналітиків вважають, що корейці боятися протистояння. «Раніше у Південній Кореї сподівалися, що американці не захочуть жертвувати Лос-Анджелесом і тому захистять Сеул. Зараз вони бояться, що американці пожертвують Сеулом, щоб захистити Лос-Анджелес», – кажуть у експертному співтоваристві.

На думку Соломона Манна, насправді недовіру до американців і підтримуваних ними бізнес-елітам опанувало південнокорейським суспільством і розбудило, на жаль, «ліві» сили. Нинішній президент Південної Кореї – безумовно «лівий» з «лівими» ідеями і це ще дуже боляче відгукнеться Південній Кореї, що і без того стоїть однією ногою в промисловому і фінансовому застої.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.