Зустріч президентів з Корейського півострова і обіцянки обох сторін – добре зрежисований спектакль

Мирні ініціативи Північної і Південної Кореї широко обговорюються відомими аналітиками світу. Більшість сходиться на думці, що зустріч президентів і обіцянки обох сторін – добре зрежисований спектакль. Обидві сторони знають, що не виконають нічого з обіцяного. Про це у своєму блозі пише ізраїльський блогер Соломон Манн.

За його словами, причини, які спонукають лідера КНДР Кім Чен Ина перейти на примирливу риторику ясні – країна в дуже важкому становищі і вторгнення США набуло зримих обрисів. А ось мотиви Південної Кореї більш приховані. Більшість аналітиків вважають, що корейці боятися протистояння. «Раніше у Південній Кореї сподівалися, що американці не захочуть жертвувати Лос-Анджелесом і тому захистять Сеул. Зараз вони бояться, що американці пожертвують Сеулом, щоб захистити Лос-Анджелес», – кажуть у експертному співтоваристві.

На думку Соломона Манна, насправді недовіру до американців і підтримуваних ними бізнес-елітам опанувало південнокорейським суспільством і розбудило, на жаль, «ліві» сили. Нинішній президент Південної Кореї – безумовно «лівий» з «лівими» ідеями і це ще дуже боляче відгукнеться Південній Кореї, що і без того стоїть однією ногою в промисловому і фінансовому застої.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh