Українська влада змушена підняти тарифи на компослуги, щоб це не робила окупаційна влада, – історик

Той, хто не вірить в те, що історія має властивість повторюватися, той глибоко помиляється. Все, що відбувається сьогодні вже було. Були вже добрі соціалісти Винниченка, які обіцяли дурням землю відразу і на шару – а не через викуп, як хотів цей мерзенний гетьман Скоропадський. Проїхавшись по вухах бовдурів, соціалісти Винниченка стали владою, щоб красиво злити Україну московських більшовиків Леніна. Про це у своєму блозі пише український блогер, історик Дмитро Вовнянко.

За його словами, чорні запорожці ще відбивали атаки червоних, коли Винниченко прибіг до більшовиків клянчити посаду заступника голови Раднаркому УСРР. Голодомор був вже запрограмований.

Дмитро Вовнянко закликає українців правильно читати уроки історії, побоюватися данайців що дари приносять. «Бійтеся Тимошенко, що халяву обіцяє. Ще ніколи вона не висловлювала свої наміри настільки відверто», – написав історик. На його думку, якщо тарифи не підніме влада українська – їх підніме влада окупаційна, але тільки руками своїх поплічників.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

15 + 18 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh