Експерти впевнені, що Apple розчарована продажами iPhone X

Корпорація Apple планує випустити у іншому кварталі цього року 8 млн iPhone X. Експерти впевнені, що показник «низький» для конгломерату. Швидше за все Apple «розчарована» продажами гаджета і не планує випускати у великих кількостях.

Експерти ринку продажів електроніки підрахували відсоток продажів гаджетів компанії Apple. Примітно, що iPhone X у першому кварталі катастрофічно погано продається. Аналітична компанія Consumer Intelligence Research Partners (CIRP) розказала, що IPhone X продається гірше, ніж iPhone 8 і iPhone 8 Plus. Перший календарний період 2018 року для iPhone 8 завершився 23% від загальних продажів смартфонів Apple.

Фахівці впевнені, що новий гаджет вартістю 1 000 доларів Apple не планує випускати, оскільки продажі iPhone X провалені.

До речі, Apple отримує скарги через нав’язані і непотрібні функції. Клієнти роздратовані, що їм доводитися «користуватися» Siri і Apple Pay. Примітно, що корпорація отримує відсоток за використання зазначених опцій у своїх моделях телефонів і електроніки.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

11 + 18 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh