Новини з Австрії

Роздрібні мережі Австрії обмежать свій асортимент з Великої суботи

Після маси скарг від непродовольчого сектора великі продуктові мережі Rewe, Spar, Hofer, Lidl і Metro оголосили уп ятницю вдень, що вони обмежать продажі свого непродовольчого асортименту починаючи з Великої суботи (11 квітня).

В обмежувальний список входять телевізори, комп’ютери, велика побутова техніка, велосипеди, меблі, садові меблі, спортивний та дитячий одяг, аксесуари для басейнів і велике обладнання для фітнесу. Іграшки будуть продаватися. Учасники угоди говорять про «акт солідарності». «За допомогою цього акту солідарності ми хочемо показати, що жодним чином не користуємося становищем багатьох непродовольчих магазинів, які в даний час закриті, і тому ми обмежуємо значно частину непродовольчих товарів своїх прямих продажах», — заявили Rewe, Spar, Hofer, Lidl і Metro у спільному зверненні.

Згідно інсайдерської інформації, Spar, спочатку виступив проти угоди. Але вранці все ж приєднався до угоди про обмеження на непродовольчі продаж, але висловив особливу думку з цього питання. «Нинішня дискусія, розпочата непродовольчими ритейлерами на тему продаж непродовольчих товарів у мережах продуктів харчування, розглядається Spar як дуже недалекоглядна, навіть небезпечна. Обмеження продаж непродовольчого асортименту буде мати серйозні негативні наслідки. Наприклад, буде втрачено набагато більше робочих місць, особливо у австрійських постачальників продукції».

За матеріалами:/www.oe24.at

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України