Авторські статті

Експерт: Україні потрібно заморозити конфлікт на сході, якщо у нас будь-який контакт з РФ сприймається як зрада

Український військовий експерт Микола Белесков у своєму блозі пише про те, що він особисто є прихильником заморозки конфлікту на Донбасі. Щоб зменшити витрати на ОНС і перенаправити їх на розвиток ЗСУ, щоб не вмирали наші бійці на передовій. При цьому не відмовляючись від наших територій і не звужуючи суверенітет на основі всяких там схем, що Україна відмовляється від перспектив членства в НАТО в обмін типу на відновлення контролю над Донеччиною. Немає віри цим схемам, бо ясно, що РФ зробила з Кримом. А, по-друге, РФ не потрібні якісь усні гарантії від України, якщо краще намагатися впхнути ОРДЛО на своїх умовах.

Експерт підкреслює, навіть заморожування конфлікту в степах Донецької та Луганської областей потребує контактів з РФ. Важких переговорів, де треба буде викручуватися, щоб росіяни відмовилися від однієї з головних інструментів тиску на Київ у формі обстрілів і жертв з нашого боку і при цьому не здати наші інтереси.

Белесков відзначає, при цьому незрозуміло, як можна займатися нормальною дипломатією, якщо у нас критикуються будь-які контакти з РФ, прирівнюються до автоматичної потенційної зраді. І виходить замкнуте коло.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України