Експерт: Україні потрібно заморозити конфлікт на сході, якщо у нас будь-який контакт з РФ сприймається як зрада

Український військовий експерт Микола Белесков у своєму блозі пише про те, що він особисто є прихильником заморозки конфлікту на Донбасі. Щоб зменшити витрати на ОНС і перенаправити їх на розвиток ЗСУ, щоб не вмирали наші бійці на передовій. При цьому не відмовляючись від наших територій і не звужуючи суверенітет на основі всяких там схем, що Україна відмовляється від перспектив членства в НАТО в обмін типу на відновлення контролю над Донеччиною. Немає віри цим схемам, бо ясно, що РФ зробила з Кримом. А, по-друге, РФ не потрібні якісь усні гарантії від України, якщо краще намагатися впхнути ОРДЛО на своїх умовах.

Експерт підкреслює, навіть заморожування конфлікту в степах Донецької та Луганської областей потребує контактів з РФ. Важких переговорів, де треба буде викручуватися, щоб росіяни відмовилися від однієї з головних інструментів тиску на Київ у формі обстрілів і жертв з нашого боку і при цьому не здати наші інтереси.

Белесков відзначає, при цьому незрозуміло, як можна займатися нормальною дипломатією, якщо у нас критикуються будь-які контакти з РФ, прирівнюються до автоматичної потенційної зраді. І виходить замкнуте коло.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh