Авторські статті

Польські лікарі масово виїжджають в інші країни ЄС, на їх місця працевлаштовуються українські медпрацівники

Все більше громадян України переїжджають на постійне місце проживання в Польщу та інші країни Євросоюзу. Причина переїзду – дуже маленькі зарплати в Україні, неможливість жити і утримувати сім’ю. Цікаво, що в сусідній Польщі фахівці теж не засиджуються, виїжджають в країни ЄС, а на їх місце приїжджають українці. Зокрема, так відбувається у сфері медицини. Польське видання “Rzeczpospolita” повідомляє, що відтік польських медпрацівників в країни ЄС триває, але місця довго не пустують, українські медики активно працевлаштовуються в Польщі.

Коментуючи інформацію, політолог Кирило Сазонов зазначив, це чиста правда – процес вже йде. Можна економити на лікарях, але вони їдуть. І немає сенсу сперечатися, скільки тут провини нових командирів від медицини, а скільки їх попередниці Супрун або тих, хто був ще раніше.

Кирило Сазонов підкреслює, їдуть лікарі, їдуть робітники, інженери, аграрії. Що втішає – поки не виїхав жоден антикорупціонер, член наглядової ради держпідприємства, варяг на управління тими ж державними підприємствами або «грантоїд». Цих не виштовхнеш, хоч якась стабільність.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh