Авторські статті

Польські лікарі масово виїжджають в інші країни ЄС, на їх місця працевлаштовуються українські медпрацівники

Все більше громадян України переїжджають на постійне місце проживання в Польщу та інші країни Євросоюзу. Причина переїзду – дуже маленькі зарплати в Україні, неможливість жити і утримувати сім’ю. Цікаво, що в сусідній Польщі фахівці теж не засиджуються, виїжджають в країни ЄС, а на їх місце приїжджають українці. Зокрема, так відбувається у сфері медицини. Польське видання “Rzeczpospolita” повідомляє, що відтік польських медпрацівників в країни ЄС триває, але місця довго не пустують, українські медики активно працевлаштовуються в Польщі.

Коментуючи інформацію, політолог Кирило Сазонов зазначив, це чиста правда – процес вже йде. Можна економити на лікарях, але вони їдуть. І немає сенсу сперечатися, скільки тут провини нових командирів від медицини, а скільки їх попередниці Супрун або тих, хто був ще раніше.

Кирило Сазонов підкреслює, їдуть лікарі, їдуть робітники, інженери, аграрії. Що втішає – поки не виїхав жоден антикорупціонер, член наглядової ради держпідприємства, варяг на управління тими ж державними підприємствами або «грантоїд». Цих не виштовхнеш, хоч якась стабільність.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України