Авторські статтіЕкономіка

Масштабний «віджим» українських заводів – це ще одна спроба змусити Україну йти на поступки

Масштабный «отжим» украинских заводов – это еще одна попытка заставить Украину быть сговорчивее, – блогер
Рішення Кремля про такий масштабний віджим українських підприємств в ОРДЛО не могло прийматися спонтанно і тільки в якості емоційної відповіді на дії Парасюка. На думку українського журналіста Дениса Казанського, зрозуміло, велися переговори, прораховувалися якісь цифри, якийсь план, очевидно, що до масштабної експропріації справа йшла вже давно.

«Чому все сталося зараз? Очевидно, що справа не тільки в «блокаді». Ще до її початку я писав про конфлікт навколо Оппоблоку, контроль над яким намагаються розділити Ахметов, Бойко і Медведчук. Ахметов не бажав поступатися частиною своєї частки фракції на користь Медведчука. У відповідь послідували відповідні загрози, які тепер реалізувалися на практиці», – вважає Денис Казанський.

Інша причина, на думку журналіста, – це очевидний глухій кут Мінських переговорів. Обидві сторони розуміють, що виконувати їх немає ніякої можливості. Тому російській стороні залишається тільки всіляко «кошмарити» Україну, щоб таким чином зробити її більш поступливою. «Не проведете вибори? Тоді ми визнаємо паспорта ЛДНР. Не хочете особливого статусу для Донецька і Луганська? Тоді ми “відіжмем” ваші підприємства. Цієї тактики російська сторона дотримується вже давно, і тут знову-таки немає нічого нового. Тому не варто йти на поводу у Кісільова, який звичайно ж розповість, що Україна сама винна, що втратила Крим і Донбас, і все своє майно. Думайте головою, а не російським телевізором», – написав блогер.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Один коментар

  1. Віджим української власності здійснився не зараз, навіть не після окупації московськими гібридними військами частини території України. Віджим української власності пройшов після розвалу СРСРу, коли Московія нахабно захопила весь його “общак” (золото-валютні, стратегічні запаси, власність за кордоном). Завдяки монопольному володінню валютою московити скупили самі ласі шматки економік колишніх союзних республік, і монопольно паразитували на них чверть століття, аж поки не з’явилась загроза впровадження ринкових стосунків спочатку в Грузії (2008 р.), потім в Україні (2014 р.). Майже всі облгази, обленерго в Україні належать прямо, чи опосередковано московитам. Той же Індустріальний Союз Донбасу Ахметова на 80% належить московитським гебняво-бандитським угрупуванням. Треба бути останнім поцом, щоб повірити, що якісь дрищі, московські холуї-очільники Лугандонії відіжмуть бізнес у гебняво-бандитського кодла з Москви.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.