Політика

Експерт: секс-скандал, в якому замішаний Трамп, може мати для нього негативні наслідки

Эксперт: секс-скандал, в котором замешан Трамп, может иметь для него самые негативные последствия
Проти подібного президента США був поданий позов до суду, і його звинувачують в сексуальних домаганнях. Секс-скандал може обернутися для Дональда Трампа дуже серйозними наслідками.

Як повідомляє Портал з посиланням на Оглядач, таку думку висловив Володимир Воля, експерт-міжнародник. За його словами, поки що не зовсім зрозумілі перспективи цього судового розгляду. «У будь-якому випадку таку непросту ситуацію активно використовуватимуть противники подібного президента. Це буде робитися тільки з однією метою – щоб розхитати політичну ситуацію в США. Цей позов проти Трампа будуть використовувати ще як мінімум два місяці, щоб нанести додатковий удар по іміджу президента», вважає Воля.

У тієї ж годину експерт зазначив, що, якщо у цього секс-скандалу виявиться серйозна доказова база, у Трампа з’явиться безліч серйозних проблем. «Згадайте, в якій історії виявився Білл Клінтон. Через секс-скандалу була розпочата процедура імпічменту. Щоправда, тоді її до кінця так і не довели», зазначив Воля. Нагадаємо, що інавгурація Трампа пройде через два дні, 20 січня.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України