Блогер: той, хто хоче «відрізати» від України Донбас та Крим, нехай спочатку відріже собі один орган


Відомий український блогер Павло Правий на своїй сторінці у Facebook розкритикував позицію відомих українських громадських діячів Андруховича, Шкляра, Прохасько, Дроздова, Мотиля, які підтримали позицію Віктора Пінчука щодо компромісу з Росією та можливого відокремлення Криму та Донбасу від України.

«Вони не «русскомирци». Вони вважають собі найпатріотичнішими патріотами України. Шкляр взагалі вишиванку до дір зносив і на кожному ефірі шаблею махає та «Слава Україні» кричить. Як людина, що зростала в шахтарському місті Дзержинську, нині Торецьк, як колишній шахтар, я скажу так: я дуже не люблю хизуватися у вишиванці. Шкляру та решті «патріотів», які «відрізають» від України наш український Донбас, политий кров’ю тисяч справжніх патріотів хочеться дати пораду – перед тім, як «відрізати» Донбас та Крим, спочатку відріжте собі один орган аби подібні до вас не розмножувалися», – написав Павло Правий.

За його словами, коли подібні «патріоти» починають розповідати, яким мусить бути «стовідсотковий українець» і якою мусить бути «справжня Україна» – стає страшно за майбутнє нашої країни.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

16 − four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh