Авторські статті

Блогер запропонував два варіанти компромісу, які змусять Путіна піти з Донбасу

Блогер предложил два варианта компромисса, которые заставят Путина уйти из Донбасса
Вийшло багато публікацій політиків, дипломатів, аналітиків в українській і світовій пресі щодо ситуації в Україні і про те, що слід робити, щоб уникнути посилення непростій ситуації на сході України. За словами українського блогера Тараса Загороднього, якщо судити з російських виданнь, то у нас багато чого сталося: ми вже вимерли, у нас «холодомор», все пропало, нам вже пора здаватися і всі люблять Росію.

«Насправді ці розмови йдуть вже близько року. На заході шукають виходи з конфлікту, пропонують різні формулювання, тому що з Росією ніхто воювати не збирається. Кожна західна модель прагне до стабільності. Пропозиція з боку Путіна озвучена Кіссінджером, який займає проросійську позицію, не здивувала. Це не означає, що Україні не варто брати участь у цьому торзі. В іншому випадку за нас все вирішать без нас. Захід, якщо захоче, то змусить Україну вирішувати питання так, як йому зручно», – зазначив блогер.

За його словами, Віктором Пінчуком був запропонований безмежний компроміс, коли «ЛНР» і «ДНР» залишається фактично окупованою частиною, а Крим ми здаємо. Блогер підкреслює, що Україна знаходиться не в такій ситуації, як Фінляндія в 1939 році, коли вони втратили 20% території, але зберегли незалежність. «Ми цілком можемо і далі торгуватися. Межа компромісу – це відмова від вступу в НАТО. У такому контексті нас б влаштовував озброєний нейтралітет – це пряме співробітництво з США, яке було затверджено конгресом, але не підписане Обамою і пряма військова допомога на переозброєння і побудову армії. Після інциденту зі збитим літаком до Туреччини, всім зрозуміло, що НАТО – суто віртуальне об’єднання. Коли Туреччина стала питати американців, що їм робити, то у відповідь отримали гробове мовчання. Тоді турки зрозуміли, що кожен сам за себе і потрібна своя армія – зазначив Тарас Загородній.

На його думку, другий компромісний питання – міняти віртуальний вступ в Євросоюз, який зараз нереальний з багатьох причин. Слід тиснути на збільшення квот поставок української продукції на ринки ЄС, додаткові дотації на реформування економіки. «Далі – Путін йде з Криму і Донбасу. В цих кордонах Україна спокійно може торгуватися в даному контексті. В першу чергу виходити з конфлікту зацікавлена Україна, тому що ресурсів у нас не так багато. В країну з такими геополітичними ризиками ніякі інвестори не прийдуть і ніякої економіки не буде. Нас це може виснажити. Росія ще рік протримається, США взагалі нікуди не поспішає і Європа теж», – резюмував блогер.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України