Блогер запропонував два варіанти компромісу, які змусять Путіна піти з Донбасу


Вийшло багато публікацій політиків, дипломатів, аналітиків в українській і світовій пресі щодо ситуації в Україні і про те, що слід робити, щоб уникнути посилення непростій ситуації на сході України. За словами українського блогера Тараса Загороднього, якщо судити з російських виданнь, то у нас багато чого сталося: ми вже вимерли, у нас «холодомор», все пропало, нам вже пора здаватися і всі люблять Росію.

«Насправді ці розмови йдуть вже близько року. На заході шукають виходи з конфлікту, пропонують різні формулювання, тому що з Росією ніхто воювати не збирається. Кожна західна модель прагне до стабільності. Пропозиція з боку Путіна озвучена Кіссінджером, який займає проросійську позицію, не здивувала. Це не означає, що Україні не варто брати участь у цьому торзі. В іншому випадку за нас все вирішать без нас. Захід, якщо захоче, то змусить Україну вирішувати питання так, як йому зручно», – зазначив блогер.

За його словами, Віктором Пінчуком був запропонований безмежний компроміс, коли «ЛНР» і «ДНР» залишається фактично окупованою частиною, а Крим ми здаємо. Блогер підкреслює, що Україна знаходиться не в такій ситуації, як Фінляндія в 1939 році, коли вони втратили 20% території, але зберегли незалежність. «Ми цілком можемо і далі торгуватися. Межа компромісу – це відмова від вступу в НАТО. У такому контексті нас б влаштовував озброєний нейтралітет – це пряме співробітництво з США, яке було затверджено конгресом, але не підписане Обамою і пряма військова допомога на переозброєння і побудову армії. Після інциденту зі збитим літаком до Туреччини, всім зрозуміло, що НАТО – суто віртуальне об’єднання. Коли Туреччина стала питати американців, що їм робити, то у відповідь отримали гробове мовчання. Тоді турки зрозуміли, що кожен сам за себе і потрібна своя армія – зазначив Тарас Загородній.

На його думку, другий компромісний питання – міняти віртуальний вступ в Євросоюз, який зараз нереальний з багатьох причин. Слід тиснути на збільшення квот поставок української продукції на ринки ЄС, додаткові дотації на реформування економіки. «Далі – Путін йде з Криму і Донбасу. В цих кордонах Україна спокійно може торгуватися в даному контексті. В першу чергу виходити з конфлікту зацікавлена Україна, тому що ресурсів у нас не так багато. В країну з такими геополітичними ризиками ніякі інвестори не прийдуть і ніякої економіки не буде. Нас це може виснажити. Росія ще рік протримається, США взагалі нікуди не поспішає і Європа теж», – резюмував блогер.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twenty − eighteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh