Експерт: Путін починає розуміти, що без реформ Росії залишилися лічені роки

Економіка Росії переживає чергові удари від посилення санкцій, але вони набагато слабкіші, ніж перша хвиля санкцій, з якою ця країна вже практично повністю впоралася. Безумовно, напруги в економічній системі накопичуються і одного разу це «веслування» прорветься, якщо не зважитися на сміливі економічні і політичні реформи. Схоже, що цю думку нарешті донесли до Путіна і він зрозумів, що незважаючи на підвищення цін на нафту, країна розпадеться, якщо не дати з’явитися середньому класу. Про це у своєму блозі пише ізраїльський політичний експерт Соломон Манн.

Він зазначає, що сьогодні в Росії зроблено перший крок до забезпечення його зародження. Прийнята ставка податку для самозайнятості. Причому податок на діяльність самозайнятої просто смішний: 4% від доходу, про що багато індивідуальні підприємці у світі можуть тільки мріяти. Соціальні та пенсійні відрахування залишаються на відповідальності самого самозайнятого і це явне послаблення загального режиму обкрадання дрібного бізнесу, характерне для всього СНД.

Соломон Манн пише, що сьогодні залишається лише спостерігати за тим, скільки протримається режим відродження підприємництва і не давлять його іншими законами фахівці з Держдуми, але поки видно кроки у вірному напрямку.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

sixteen − 10 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh