Авторські статті

Експерт: Путін починає розуміти, що без реформ Росії залишилися лічені роки

Економіка Росії переживає чергові удари від посилення санкцій, але вони набагато слабкіші, ніж перша хвиля санкцій, з якою ця країна вже практично повністю впоралася. Безумовно, напруги в економічній системі накопичуються і одного разу це «веслування» прорветься, якщо не зважитися на сміливі економічні і політичні реформи. Схоже, що цю думку нарешті донесли до Путіна і він зрозумів, що незважаючи на підвищення цін на нафту, країна розпадеться, якщо не дати з’явитися середньому класу. Про це у своєму блозі пише ізраїльський політичний експерт Соломон Манн.

Він зазначає, що сьогодні в Росії зроблено перший крок до забезпечення його зародження. Прийнята ставка податку для самозайнятості. Причому податок на діяльність самозайнятої просто смішний: 4% від доходу, про що багато індивідуальні підприємці у світі можуть тільки мріяти. Соціальні та пенсійні відрахування залишаються на відповідальності самого самозайнятого і це явне послаблення загального режиму обкрадання дрібного бізнесу, характерне для всього СНД.

Соломон Манн пише, що сьогодні залишається лише спостерігати за тим, скільки протримається режим відродження підприємництва і не давлять його іншими законами фахівці з Держдуми, але поки видно кроки у вірному напрямку.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.