Смешко: у Росії з’явилася нова загроза


Володимир Путін почав військову авантюру проти України, проте не подумавши про те, що із-за цієї авантюри східний фланг Росії виявився оголеним, і цією ситуацією може скористатися Китай, щоб захопити нові території. Як передає Голос українською про це заявив Ігор Смешко.

За словами колишнього голови Служби безпеки України, Путін думає лише про ті, щоб увійти в історію, як збирач руських земель. «Путіна оточують люди, які створюють ілюзію того, що Путін є царем, і йому все дозволено. Путін буває тільки в Кремлі і нечасто подорожує по російському бездоріжжю, тому він і є, що володіє світом», зазначає Він. За його словами, між тим, Путін не звертає уваги на те, що в минулому році промислове виробництво в РФ було нижче, ніж у невеликої Каліфорнії і в такий же невеликий Іспанії.

«Путін затіяв авантюру. Росія – 1/8 частину планети, а східні фланги повністю оголені. А там поруч – два мільярди китайців. Підуть вони по шляху російського президента? Якщо він захищає російський світ, Китай може почати захищати тих, хто розмовляє китайською мовою», вважає Він.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nine − 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh