Авторські статті

Прецедент з Садовим – це відмінне пояснення того, чому політики нас постійно дурять, – блогер

Сьогодні всім виборцям в Україні давно вже пора зрозуміти, що реально безглуздо обговорювати, що сказав той чи інший політик. Ось обізвав мер Львова Андрій Садовий Катерину Гандзюк стервом і корупціонером. Став він після цього краще або гірше? Відповідь проста: ні, не став. Він залишився таким же, яким і був. Про це у своєму блозі пише український блогер Сергій Марченко.

За його словами, зрозуміти, хороший чи поганий Андрій Садовий, не можна на підставі того, що він думає про Катерину Гандзюк або про Петра Порошенка, а аналізуючи голосування фракції «Самопоміч» у Верховній Раді. Але аналізувати парламентські документи нудно, довго і мізки треба мати.

Блогер зазначає, що більшість українців вважає, що набагато простіше крикнути «молодець» або «негідник», рефлексуючи на телефону розмову, що так набагато простіше, не потрібно морочитися. Сергій Марченко зазначає, що цілком резонно виникає питання: чому політики нас дурять? Вся справа в тому, що ми охочіше реагуємо на слова, ніж на справи. Це давно зрозуміли тим, хто роздає команди перед виборами або ж, перебуваючи у владі, намагається маніпулювати, створюючи ілюзію у людей.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України