Політика

Експерт: будемо спостерігати, як «нічні метелики» української політики будуть злітатися на вогник «свого хлопця із сусіднього кварталу»

Сьогодні всі обговорюють свіжі соціологічні рейтинги, згідно з яким комік і шоумен Володимир Зеленський вирвався в лідери президентських перегонів. Зеленський, немов помінявся з Тимошенко місцями, забравши коли її 23% собі.

Коментуючи інформацію, політичний аналітик Олександр Харебін зазначив, що нещодавно він став спостерігачем дискусії недурних і самодостатніх людей. Усі вони намагалися довести, що вони краще блазня Зеленського. Виглядало так собі. Олександр Харебін зазначає, що після цієї дискусії зробив масу висновків.

Експерт пише, чому Володимир Зеленський краще інтелектуалів та інших відповідальніх і небайдужих – пояснюється дуже просто. Він просто зробив це. Він подавши документи і зареєструвався кандидатом у президенти, як і обіцяв. При цьому він має, створену своїми руками 100% впізнаваність, але і втрачати йому на відміну від «невпізнаваних» на порядок більше. Важливо нагадати, що «співак нації» просто злякався зробити цей крок. Експерт відзначає, що тепер він з ентомологічним цікавістю спостерігати, як «нічні метелики» української політики будуть злітатися на вогник «свого хлопця із сусіднього кварталу».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України